Letní kampaň společnosti Omega Pharma na Lactacyd zasáhla tři miliony uživatelů na sociálních sítích

Omega Pharma, výrobce volně prodejných léků, zdravotnických prostředků a kosmetiky s terapeutickým účinkem, zakončila hlavní část letní kampaně na intimní hygienu pro ženy Lactacyd. Aktivity na sociálních sítích zasáhly více než tři miliony uživatelů. Bylo využito i dalších online platforem. Kampaň měla na starosti fullservisová digitální agentura LCG New Media. (TZ)

„Online kampaň nám pomohla přiblížit značku Lactacyd mladým ženám a dívkám způsobem, který pro ně byl atraktivní a způsobil, že se stala běžnou součástí jejich každodenního života.“ Barbora Bartoňová, Brand manažerka značky Lactacyd

LCG New Media zajišťovala online kampaně pro Lactacyd od května 2016. V létě tak proběhla hlavní část se zacílením na mladé dívky a ženy, převážně skrze aktivity na Facebooku a Instagramu.

„Letní kampaň pomohla omladit značku a provázat ji s módními trendy, které mladí vyhledávají. Podařilo se také provázat claim „pro každou ženu, pro každý den“ do reálu. Podobným způsobem budeme pokračovat i v další části kampaně na podzim,“ řekl Vojtěch Lambert, ředitel LCG New Media.

Letní aktivity zasáhly více jak tři miliony uživatelů na sociálních sítích, do soutěží se zapojily stovky žen, které postovaly fotky s tradičním „véčkem“, které je spojené s přípravkem Lactacyd.


O LCG NEW MEDIA:

Jsme digitální divizí poradenské společnosti LCG-360°Consulting. Pro naše klienty řídíme kampaně na území České republiky, Evropy a Ruska. Zaměřujeme se na vytváření strategií fungování značek a společností v online prostředí. Navrhujeme unikátní ekosystémy pro společnosti na míru ať už prodejní nebo v rámci reputation managementu. Specializujeme se na propojování akvizičních kanálů a budování značky skrze sociální sítě. Propojujeme online a offline strategie pro dosažení maximálních výsledků. Jsme také držiteli certifikace a zároveň i Partnerem Google. Máme za sebou desítky úspěšných kampaní jak pro středně velké podniky, tak i nadnárodní společnosti. Pracovali jsme nebo pracujeme pro klienty z těchto odvětví: zdravotnictví, farmacie, cestovní agentury, energetika, pojišťovnictví, automobilový průmysl a servis, internetové portály a eshopy, koupelnová studia, zábavní průmysl, pohostinství, výrobní sektor, elektronika a elektrotechnika, FMCG a další. Více informací na www.lcgnewmedia.cz/.

______________________________________________________________________________________