Vánoční inspirace: Darujte technologii, která udělá dojem

Samsung rozšiřuje sortiment příslušenství mobilních telefonů a představil nové designové powerbanky, bezdrátové reproduktory či nabíjecí podložku. (TZ)

Praha, 4. listopadu 2016 – Sháníte pod vánoční stromeček technologickou vychytávku, která nezatíží váš rodinný rozpočet a přesto bude originální? Společnost Samsung představila elegantní pomocníky, kteří jsou nejen zajímaví pro oko, ale také zpříjemní váš každodenní život.

Powerbanka s osvětlením

Samsung Battery Pack Kettle Design je nejnovější powerbanka, kterou Samsung rozšiřuje portfolio mobilního příslušenství. K dostání bude ve dvou variantách – 5 100 mAh a 10 200 mAh. Jednoduchý a hladký vzhled powerbanky doplňuje LED  indikátor, který ukazuje aktuální stav baterie. Zajímavým prvkem je zarážka, díky které lze telefon opřít a sledovat tak obsah bez přerušení. K oběma variantám bude možné přikoupit LED osvětlení za doporučenou cenu 299 Kč, které stačí jen nacvaknout. Menší varianta powerbanky bude v prodeji za 699 Kč, větší za 849 Kč. Zákazníci mají na výběr ze dvou barev, růžové a mentolové.

 

Technické specifikace produktů:

  Kettle Design 5 100 mAh Kettle Design 10 200 mAh
Kapacita baterie  5 100 mAh  10 200 mAh
Výstup 5 V 1,8 A 5 V 1,8 A * 2ea

(Multi: Total 5 V 2,8 A)

Vstup 5 V 2,0 A (Normal) 5 V 2,0 A (Normal)
Rozměry 59 x 93 x 23,22 mm 81,35 x 93 x 23,22 mm
Váha 150,5 g 258,5 g
Barvy růžová, mentolová růžová, mentolová
Sloty USB A, Micro USB USB A * 2ea, Micro USB

360° zvuk v elegantním obalu

Bezdrátový reproduktor Samsung Bottle Design vyniká nejen perfektním zvukem, ale i plně ovladatelným osvětlením se spektrem 16 milionů barev. Intenzitu a barvu osvětlení je možné nastavit pomocí mobilní aplikace Lux Manager, která je kompatibilní s telefony Samsung fungujícími na operačním systému Android 4.2.2. a výše. Vypnutí a zapnutí světla lze načasovat nastavením alarmu. Na jedno nabití vydrží až 8 hodin nepřeržitě hrát nebo svítit, při využití obou funkcí zároveň výdrží 4 hodiny. Reproduktor lze nabíjet bezdrátově nebo pomocí mikro USB kabelu, nechybí ani vstup na připojení sluchátek. V prodeji bude za 1 799 Kč.

Technické specifikace produktu:

Rozhraní Bluetooth 4.0
Reproduktor 360° reproduktor
Osvětlení 16 milionů nastavitelných barev
Senzor pohybu Akcelerometr
Výdrž baterie Jen hudba: více než 8 hodin,                                                       Jen zvuk: více než 8 hodin                                                       Hudba i zvuk současně: více než 4 hodiny                                 
Konektory Micro USB, USB B pro nabíjení, bezdrátové nabíjení (RX), 35 mm AUX-in
Obsah balení Nabíjecí kabel, QSG
Podporované profily A2DP, AVRCP
Kompatibilita s mobilní aplikací Lux Manager Kompatibilní s telefony Samsung fungujícími na operačním systému Android 4.2.2. a vyšší. Před použitím aplikace se ujistěte, že jsou zařízení propojena pomocí Bluetooth.

Reproduktor na cesty i do kanceláře

Reproduktor Samsung Scoop Design nabízí skvělé řešení pro uživatele, kteří neradi telefonují s mobilem u ucha. Má integrovaný mikrofon a v provozu vydrží nepřetržitě více než 8 hodin. Navíc je odolný proti jemnému dešti a dá se snadno připnout k oblečení nebo na batoh. K dostání za doporučenou cenu 1 099 Kč.

Technické specifikace produktu:

Rozhraní Bluetooth 4.0
Podporované profily A2DP, AVRCP,  HSP, HFP
Odolnost vůči vodě Lehká
Výdrž baterie V provozu: více než 8 hodin                                                                                  Standby režim: více než 500 hodin                          
Konektory Micro USB, USB B pro nabíjení, bezdrátové nabíjení (RX), 35 mm AUX-in)
Mikrofon 1 ea (NR/EC)
Rozhraní Nabíjení: Micro USB                                                                                 3,5 mm AUX-in
Rozměry 81 x  81 x 39 mm
Váha 147 g
Obsah balení Nabíjecí kabel, QSG

Bezdrátová podložka nabíjí až tři zařízení najednou

Praktická nabíjecí podložka Wireless Charger Tray design nabije bezdrátově dvě zařízení najednou, při použití kabelu i tři. Podložka se svým tenkým provedením skvěle zapadne do každého interiéru a díky barevně rozlišené LED indikaci nabízí přehled o stavu nabití přístrojů. Nechybí sloty na  USB A a USB C. V prodeji bude za doporučenou cenu 1 399 Kč.

Technické specifikace produktu:

Rozměry 201,8 x 17,8 x 77,9 mm
Váha 201,5 g
Output Bezdrátový Max 5 W (2 x 2,5 W)
Output Připojení Max 2,5 W
Bezdrátové připojení WPC (QI)
Rozhraní vstup: USB C                                                                                  výstup: USB A               
Obsah balení Bezdrátová nabíjecí podložka, TA (25 V), nabíjecí kabel, průvodce nastavením
Barva Černá

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Novinky naleznete v Samsung Newsroom na stránkách news.samsung.com.

Reklamy