Mediální dům CN Invest dnes spouští nový lifestylový portál Ženy.cz!

CN Invest spustil nový lifestylový portál s doménou Ženy.cz a sloganem „Hýbeme světem“. (TZ)

Ženy.cz cílí na chytré ženy, které zajímá obsah s přesahem, chtějí se dozvědět něco nového, inspirovat se a bavit se. Vedle klasických ženských témat jako krása, móda, vztahy a životní styl se web zaměřuje na zajímavé lidi a jejich motivaci. „Zajímají nás lidé, kteří žijí po svém. Pro každého je to něco jiného. My chceme o těchto lidech nejen psát, ale i s nimi spolupracovat,“ říká šéfka projektu Dita Křížová.

Cílem portálu je být atraktivní adresou pro ženy, které se zajímají o sebe – jak se realizovat, být spokojená, úspěšná a dobře vypadat, a kterým nejsou ani lhostejná témata, jako je politika, kultura nebo světové dění. „Nechceme kopírovat stávající weby pro ženy. Vidím velký potenciál v tom, přinášet více obsahu z reálného života – ať už to jsou postřehy zajímavých lidí, rozhovory s úspěšnými ženami či prostě redakční výběr netradičních témat, o kterých se tolik nepíše,“ doplňuje Dita Křížová.

Web chce čtenáře oslovit i po vizuální stránce, důraz klade na originální layout a grafiku. Na sociálních sítích je aktivní na Facebooku a Instagramu.

Portál Ženy.cz kromě vlastního obsahu těží i z portfolia magazínů Moje psychologie, Dieta, OK! Magazine a F.O.O.D. Jejich printový obsah může využít pro potřeby online platformy. Projekt má ambici zaujmout přední místo mezi ženskými online tituly, za rok chce získat půl milionu reálných uživatelů měsíčně.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a Mobilmania.cz.