Jiří Kysela povede Dell EMC v České republice

Praha, 12. prosince 2016 — Současný generální ředitel společnosti Dell Computer byl potvrzen ve své funkci a povede tak nově společnost Dell EMC po jejím sloučení v září tohoto roku. Je to jedním z dalších kroků, které společnost podnikla v rámci své restrukturalizace. (TZ)

Po jedné z největších akvizic v historii prochází společnost Dell EMC proměnami, které mají zabezpečit její efektivní řízení. Jednou z takových změn je reorganizace regionu Central a Eastern Europe, kam bude nově začleněna i Česká republika a který povede Anja Monrad, Senior Vice President, Central & Eastern Europe. Ta doposud zastávala stejnou funkci ve společnosti Dell, její pozice jí tak zůstane i v nově utvořeném Dell EMC.

Ve funkci generálního ředitele byl potvrzen také Jiří Kysela, dosavadní generální ředitel Dell Computer, a to s účinností od 1. 2. 2017. „Mou další rolí ve společnosti bude spojení obou týmů a zabezpečení, aby veškeré změny proběhly hladce a s co možná největším pozitivním dopadem na naše zákazníky. V současné době intenzivně pracujeme na rozdělení zodpovědností v českém týmu a chtěli bychom další změny oznámit v lednu 2017,“ řekl Jiří Kysela.

Fotografie Jiřího Kysely ke stažení zde.

O společnosti Dell EMC  

Společnost Dell EMC, součást skupiny Dell Technologies, umožňuje organizacím modernizovat, automatizovat a transformovat svá datová centra díky špičkovým konvergovaným infrastrukturám, serverům, úložištím a technologiím pro ochranu dat. Tím podnikům poskytuje důvěryhodný základ pro transformaci IT prostřednictvím hybridních cloudů a přeměnu celého systému podnikání tvorbou nativních cloudových aplikací a big data řešení. Dell EMC poskytuje služby zákazníkům ze 180 zemí – včetně 98 % společností z žebříčku Fortune 500 – a nabízí nejucelenější a nejinovativnější portfolio na trhu zahrnující vše od hraničních sítí přes základní systémy až po cloud.

© Dell Inc. a EMC Corp. Dell je ochranná známka společnosti Dell Inc. a EMC je ochranná známka společnosti EMC Corp. Dell Technologies je ochranná známka společnosti Dell Inc. Společnosti Dell a EMC si nečiní nárok na jiné ochranné známky a názvy než na své vlastní.