Pořádný kus IOT v nabídce Tech Data

Praha, 16. prosince  2016 – Tech Data Distribution dnes oznámila uzavření distribučního kontraktu s holandskou firmou SPIN remote B.V., která je výrobcem inovativního dálkového ovládání SPIN remote. Distribuční kontrakt zahrnuje kompletní portfolio firmy SPIN remote a zahrnuje Českou republiku i Slovensko.   (TZ)

SPIN remote je revoluční dálkové ovládání chytré domácnosti a spotřebičů pomocí gest. Je vybaveno 360stupňovým infračerveným vysílačem, BlueTooth i Wi-Fi (pomocí SPIN remote aplikace) pro ovládání všech zařízení a spotřebičů v domácnosti.

Výhodou nového dálkového ovládání jsou již přednastavené povely pro spotřebiče značek Philips Hue, Nest, Sonos, Bose a řady dalších. Ovladač s uživatelem komunikuje pomocí haptické odezvy (vibrací). Pro unikátní ovladač je možné naprogramovat až 6 gest a 12 povelů na touchpadu v rámci jednoho profilu. Jednotlivé profily lze mezi sebou přepínat jednoduchým poklepáním na ovladač. Vybraný profil poznáte podle nastaveného barevného podsvícení. SPIN remote se velice snadno naučí povely i z originálního dálkového ovládání zařízení v domácnosti. Navíc je možné vše velice snadno konfigurovat jak na mobilním telefonu, tak i na tabletu. Podpora automatických updatů navíc přinese nepřeberné množství nových funkcí, jako budou v blízké budoucnosti například podpora maker a ještě širší databáze spotřebičů.

SPIN remote získal díky svým vlastnostem a revolučnímu designu a funkčnosti ocenění EISA v kategorii EUROPEAN AV ACCESSORY 2016-2017. Nový dálkový ovladač SPIN remote bude již brzo dostupný v síti Alza.cz za 2799 Kč včetně DPH.


O společnosti SPIN remote B.V.

Misí společnosti SPIN remote B.V. je snížení rostoucí komplexnosti lidských životů pomocí chytrých a jednoduchých řešení. Prvním produktem společnosti je dálkové ovládání SDC-1, které nabízí nový technologický přístup k řízení chytré domácnosti a garantuje její hravé ovládání. Více informací na: www.spinremote.com.

O společnosti Tech Data Distribution

Firma Tech Data Distribution, s.r.o., je přední distributor výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software pro český a slovenský trh. Společnost byla založena v polovině roku 1991 v Praze pod názvem Expert & Partner. V dubnu 1993 se stala součástí celoevropské distribuční sítě Computer 2000, vlastněné od roku 1999 americkou distribuční firmou Tech Data Corporation. V distribuční nabídce Tech Data Distribution naleznete produkty nejdůležitějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky. V březnu 2004 úspěšně proběhla integrace společnosti Azlan. K obsluze svých zákazníků využívá logistické centrum v Boru u Tachova, které v rámci Tech Data Corporation patří mezi největší na světě.

O společnosti Tech Data Corporation

Společnost Tech Data Corporation je předním světovým distributorem produktů, řešení a služeb v oblasti informačních technologií. Díky propracované logistice a službám s přidanou hodnotou pomáhá 105 000 prodejců ve více než 100 zemích světa efektivně uspokojovat požadavky koncových uživatelů na nejrůznější technologie. Společnost se umístila v žebříčku Fortune 500 na 108. místě a dosáhla tržeb ve výši 26,4 mld. USD za poslední fiskální rok, který skončil 31. ledna 2016. Více informací najdete na: www.techdata.com nebo na sociálních sítích Facebook a Twitter.