D-Link představuje na veletrhu CES první kameru pro Apple HomeKit

Praha, 9. 1. 2017D-Link, lídr v oblasti Wi-Fi konektivity a domácích monitorovacích systémů, ohlásil svůj nový produkt Omna ™ 180 Cam HD (DSH-C310). První zařízení z rodiny Omna, určené pro platformu HomeKit, přináší jednoduché a spolehlivé řešení pro sledování domácnosti nebo kanceláře. (TZ)

Omna 180 Cam HD se vyznačuje elegantním, moderním designem. Nabízí 180stupňový úhel záběru pro pokrytí celé místnosti a Full HD 1080p rozlišení pro perfektní kvalitu obrazu. Kamera kompatibilní s HomeKit podporuje pokročilé zabezpečovací funkce s end-to-end šifrováním a autentizací mezi kamerou a přístroji iPhone, iPad nebo iPod touch.

Technologie Apple HomeKit umožňuje uživatelům nastavit tuto kameru během několika sekund pomocí několika jednoduchých kroků přes aplikaci Apple Home v iOS 10 nebo vyšší verzi. Díky aplikace Home mohou uživatelé vidět také na zamknutém displeji svého iPhonu nebo iPadu upozornění spolu se snímky situace v jejich domě v okamžiku, kdy je detekován pohyb. Omna 180 Cam HD také hladce spolupracuje s dalšími zařízeními HomeKit, což umožňuje například naprogramovat, aby se při zjištění pohybu zapnulo třeba osvětlení nebo alarm.

„Máme radost, že se nám podařilo přijít na trh s naší první HomeKit kamerou, která představuje spojení bohatých zkušeností D-Link v oblasti IP kamer se špičkovým systémem Apple pro automatizace domácností,“ řekl Kevin Wen, prezident D-Link Europe. „Stejně jako u všech našich zařízení se snažíme vytvářet produkty, které budou pro lidi opravdovým přínosem. Výsledkem tohoto úsilí jsou také vylepšené funkce a začlenění kamery 180 Cam HD do ekosystému HomeKit.“

Hlavní vlastnosti D-Link Omna 180 Cam HD (DSH-C310):

Omna je kompatibilní s platformou HomeKit, což umožňuje uživatelům, aby byli „stále doma“. Dokonalý přehled o všem dění prostřednictvím přístroje s iOS jim umožní zbavit se zbytečných starostí. Mohou například dohlížet na dítě v dětském pokoji, zkontrolovat stav staršího příbuzného, pozorovat psa v obýváku nebo zabezpečit domácnost při odjezdu na dovolenou. 1

  • 180stupňový úhel záběru – Označení „Omna“ je odvozeno z latinského slova „omnis“, což znamená „vševědoucí“. Většina kamer nabízí objektiv s omezeným úhlem záběru 130 stupňů, zatímco unikátní 180stupňové řešení D-Link s technologií pro korekci zkreslení umožní uživatelům vidět téměř všude a všechno.
  • Dynamické streamování videa – Rychlost toku dat se plynule přizpůsobuje dostupné šířce pásma s cílem zajistit nerušený přenos obrazu.
  • Obousměrný přenos zvuku – Poslouchejte a mluvte pomocí vestavěného mikrofonu a reproduktoru kamery, takže o sobě můžete dát vědět, i když zrovna nejste doma.
  • Noční vidění – Pozorujte vše do vzdálenosti až 5 metrů i v naprosté tmě s infračerveným nočním viděním.
  • Lokální nahrávání – Nahrávání videozáznamů při detekci aktivity přímo na microSDXC kartu s kapacitou až 128 GB nabízí flexibilitu bez omezení šířkou pásma sítě nebo internetu – a bez pravidelných měsíčních poplatků.
  • Aplikace Omna – Bezplatná doprovodná aplikace Omna umožňuje využívat pokročilé funkce.
  • Elegantní design – Kamera je navržena tak, aby svým elegantním, nenápadným a stylovým designem bez problémů splynula s prostředím moderní domácnosti nebo kanceláře.
  • Detekce pohybu – Upozornění a automatické nahrávání videozáznamu spouštěné definovanými událostmi.

1 Ovládání Omna 180 Cam HD mimo domov vyžaduje Apple TV (4. generace nebo novější) s tvOS  10.1 nebo vyšším nebo iPad s iOS 10.1 nebo vyšším.

O společnosti D-Link

D-Link je jedním z předních světových výrobců síťové infrastruktury, který již 30 let dodává inovativní, vysoce výkonné a intuitivně ovladatelné produkty pro firmy a domácnosti. D-Link navrhuje, vyvíjí a vyrábí oceňovaná síťová a bezdrátová zařízení, úložiště dat a zabezpečovací řešení pro IP dohled. Řada mydlink™ Home obsahuje technologii pro automatizovanou domácnost, která umožňuje majitelům nemovitostí monitorovat, automatizovat a ovládat domácnost kdykoliv a kdekoliv i pomocí smartphonu nebo tabletu. D-Link nabízí své rozsáhlé produktové portfolio organizacím a spotřebitelům prostřednictvím své globální sítě obchodních partnerů a poskytovatelů služeb. D-Link si uvědomuje význam zpřístupňování, správy, zabezpečení a sdílení dat a digitálního obsahu. Je průkopníkem mnoha IP technologií pro plně integrované prostředí digitálních domácností a počítačových sítí.

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz.