Nejnovější nositelná zařízení Samsung jsou nyní kompatibilní se systémem iOS

Uživatelé iOS mohou nyní propojit svůj telefon s hodinkami Samsung Gear S3, Gear S2 a Gear Fit2. (TZ)

Praha, 9. ledna 2016 – Nejnovější řada chytrých hodinek Samsung Gear včetně modelů S3, S2 a Fit2 je nyní kompatibilní se systémem iOS. Od uplynulého víkendu si mohou uživatelé z App Store stáhnout na svá zařízení využívající iOS aplikaci Samsung Gear S pro produkty Gear S2, S3 a aplikaci Samsung Gear Fit pro hodinky Gear Fit2. Aplikace provede uživatele krok po kroku správným nastavením spárování.

„Neustále hledáme způsoby, jak zlepšit naši nabídku. Nasloucháme našim zákazníkům a plníme to, po čem touží – jako například možnost spárovat naše špičkové technologie nositelné elektroniky s platformou iOS,“ říká Younghee Lee, výkonný viceprezident globálního marketingu  divize mobilní komunikace společnosti Samsung Electronics. „Díky propojení Androidu a iOS nabízíme zákazníkům další varianty využití našich produktů.“

Uživatelé iOS si budou moci vychutnat nadčasový a stylový design Samsung Gear S3, které zaujmou odolností proti vodě a prachu (certifikace IP68), vestavěnou GPS, alti/barometrem či aplikací na měření rychlosti. Gear S3 jsou dostupné ve dvou variantách – S3 frontier, která je inspirovaná aktivním životem a zaujme robustním zpracováním a Gear S3 classic, která ztělesňuje elegantní styl luxusních hodinek. Oba modely nabízejí přehled o překonaných vzdálenostech, rychlosti, spálených kaloriích či tepové frekvenci.

Nositelná zařízení Samsung kompatibilní se systémem iOS jsou v současné době v prodeji všude, kde jsou dostupné modely Samsung Gear. Služby a funkce produktů z řady Gear mohou být omezeny na určitá zařízení se systémem iOS a jejich aplikace. Bližší informace o produktech naleznete na http://www.samsungmobilepress.com.

*Kompatibilní zařízení: iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6+, iPhone 6S, iPhone 6S +, iPhone 7, iPhone a iPhone 7+ SE (iOS 9.0 a výše).

**Funkce a vlastnosti se mohou lišit v závislosti na regionu či poskytovateli služeb. Všechny funkce, vlastnosti, specifikace, design, cena, komponenty, výkon, dostupnost a vlastnosti produktu mohou být změněny bez předchozího upozornění nebo povinnosti.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. inspiruje svět a utváří budoucnost pomocí převratných idejí a technologií. Nově definuje svět televizorů, smartphonů, nositelných zařízení, tabletů, fotoaparátů, domácích spotřebičů, lékařského vybavení, síťových systémů, polovodičů a LED řešení. Novinky naleznete v Samsung Newsroom na stránkách news.samsung.com.