SimpleCell: IoT Platform Meetup. První setkání českých i světových IoT platforem

Praha, 12. ledna 2016 – Společnost SimpleCell Networks a.s. ve spolupráci s T-Mobile Česká republika a.s. pořádá první setkání českých i světových platforem pro internet věcí. Na akci představí svá cloudová řešení pro IoT přední světové značky. (TZ)

2016-12-15-13_40_00-simplecell-eu-connecting-things

IoT Platform Meetup je celosvětově první akcí, na které budou na jednom místě prezentovány IoT platformy významných světových společností. Představí se platformy společností Google, Microsoft, GE, Oracle, Cisco, SAP, Salesforce, IBM, PTC, Sensolus, mySCADA, QLine, Enerfis, FlowBox a Inteliments. Celkem se tedy představí 15 českých i světových platforem pro Internet věcí.

Meetup se koná ve čtvrtek 2. února 2017 ve 27. patře budovy City Tower v Praze na Pankráci

www.iot-platform-meetup.cz

“Cloudové IoT platformy jsou obrovskou novou obchodní přiležitostí a IoT Platform Meetup je historicky vůbec první akcí, kde bude možné seznámit se v podstatě se všemi významnými hráči na jednom místě. Jsme velmi rádi, že vedle světových hráčů představíme i české firmy.” komentuje akci Managing Partner SimpleCell Pavel Sodomka.

Vedle IoT platforem představíme i přední české výrobce hardwaru používající Sigfox a dodávající data IoT platformám pro vizualizaci, analýzu, data mining, prediktivní algoritmy a umělou inteligenci.”

O SimpleCell Networks

SimpleCell Networks a.s. je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí. Síť je založena na globální technologii Sigfox, která funguje ve 30 zemích světa, a v ČR byla vybudována ve spolupráci se společností T-Mobile. Síť umožňuje komunikovat levně, spolehlivě a bezpečně miliónům zařízení při mnohaleté výdrži na baterie. K datům je možné se dostat přes jednoduché rozhraní, přes které lze zařízení integrovat do podnikových systémů v řádu hodin, anebo využit desítky IoT platforem.

Více informací na www.simplecell.eu, případně na @simplecelleu na Twitteru i na Stránce SimpleCell na Facebooku.