Grayling Czech Republic vede Peter Fecko

Praha, 24. ledna 2017 – Komunikační agentura Grayling spojila vedení poboček v České republice a na Slovensku. Po restrukturalizaci vede obě kanceláře dosavadní slovenský ředitel Peter Fecko. (TZ)

„Vzhledem k blízkosti obou poboček je změna v managementu Graylingu logickým krokem. Cíleným propojením vedení v České republice a na Slovensku dojde k efektivní koordinaci komunikačních aktivit, která přinese výhody pro klienty působící na obou trzích,“ vysvětluje Jan Šimůnek, CEO pro kontinentální Evropu, Grayling.

Peter Fecko je zkušeným manažerem, který v agentuře Grayling působí již přes 18 let. Má zkušenosti s řízením a realizací lokálních, ale i nadnárodních komunikačních kampaní pro společnosti působící v různých odvětvích. Zaměřuje se na oblast public affairs, corporate reputation management, krizovou komunikaci a issues management. Jako strategický manažer má na starost také koordinaci aktivit zaměřených na hledání nových příležitostí. V minulosti působil také jako Prezident Asociace Public Relations Slovenské republiky a předseda představenstva Britské obchodní komory na Slovensku.

„Hlavním cílem je maximalizovat synergii mezi oběma pobočkami jak z pohledu práce na aktuálních klientech, tak z pohledu našich akvizičních aktivit. Zároveň plánujeme nadále rozšiřovat a posilovat naši komplexní nabídku komunikačních služeb tak, abychom mohli efektivně reagovat na vyvíjející se potřeby PR trhu a našich klientů,“ dodává Peter Fecko, managing director pro Českou republiku a Slovensko, Grayling.

Více informací o Graylingu se dozvíte na webu www.grayling.cz, na Twitteru, FacebookuInstagramu.

O společnosti Grayling

Grayling je globální komunikační agentura, kterou tvoří 53 kanceláří v 26 zemích a více než 1 000 zaměstnanci s dlouholetými zkušenostmi v oblasti PR, PA, vztahů s investory, digitální sféry a pořádání akcí, stejně jako hluboké znalosti z řady odvětví. Více informací o společnosti najdete na www.grayling.com.

V České republice patří Grayling k předním poradenským společnostem v oboru Public Relations a Public Affairs. Česká pobočka byla otevřena v roce 1993 a zůstává jednou z mála firem, které zajišťují kompletní portfolio konzultantských služeb s využitím mezinárodních zkušeností tak, aby nabízená řešení co nejlépe vyhovovala místnímu trhu. Více informací o společnosti naleznete na www.grayling.cz.