Československé tanky dorazily na konzole

Únor, 2017 — Více než 11 milionů registrovaných hráčů a více než 90 tisíc odehraných bitev každý den na celém světě. I tak se můžete podívat na konzolovou verzi světově proslulé hry World of Tanks. (TZ)

Únor je opravdu ve znamení oslav. Připojit se k nim opravdu vyplatí, protože „oslavenec“ se dočkal celé řady novinek, které navíc domácí fanoušci opravdu ocení. Tankisté bojující v barvách PlayStation®4, Xbox One a Xbox 360 totiž dostanou nejen fajn dárky ke stažení, ale především už dostali dar největší, totiž zbrusu novou výzbroj v podobě tanků z bývalého Československa.

Slavnostní rozdávání dárků od Wargamingu začalo a každý, kdo se do 28. února přihlásí do hry a zúčastní se bitvy, získá prémiový tank Raseiniai BT-7A, který překvapí nejen svojí rychlostí, ale také vysoce explozivním dělem. Po omezený čas se lze také se slevou dostat k tankům  KV-5 a 105 leFH18B2. Stačí se podívat do obchodu do 25. února a tanky mohou být v garáži.

Pro našince jsou však největším lákadlem československé tanky. Hráči se dočkají konzolového debutu v podobě hned desítky lehkých a středních tanků.

Lehké tanky:

Kolohousenka

LT vz. 35, LT vz. 38

Medium tanky:

ST vz. 39

Škoda T 24

Škoda T 25

Konštrukta T-34/100

TVP VTU Koncept

Škoda T 50

TVP T 50/51

 

A pozor, na konzole dorazil i slavný dukelský průsmyk!

Pro bližší informace se podívejte na stránky:

https://console.worldoftanks.com/

###

O společnosti Wargaming

Wargaming je oceňovaný tvůrce a vydavatel online her. Je jedním z lídrů na trhu free-to-play MMO. Společnost byla založena jako soukromá společnost v roce 1998 a k dnešnímu dni vydala více než 15 herních titulů. V současné době se Wargaming zaměřuje na tvorbu válečných týmových MMO her věnovaných válčení první poloviny 20. století zahrnující obrněné World of Tanks, vzdušné souboje World of Warplanes a námořní World of Warships. Tyto tři propletené tituly spolu tvoří společný herní svět integrovaný v rámci portálu www.wargaming.net.

Společnost dále uvedla  World of Tanks na Xbox a World of Tanks Blitz na mobil a tablet. V roce 2014 resp. 2015 představil World of Tanks na Xbox epické bitvy tank proti tanku i konzolovým hráčům a nabídl první multiplatformní herní zážitek pro Xbox 360 a Xbox One. V roce 2016 vydal Wargaming World of Tanks pro PlayStation®4 a pokračuje tak v dobývání světa konzolí.

http://www.wargaming.com