Další ocenění pro 4 A4 tiskárny a multifunkce Kyocera – iF Design Award 2017

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, oznamuje, že nové A4 multifunkce a tiskárny ECOSYS M5526cdw, (TZ)

ECOSYS P5026cdw, ECOSYS M2640idw a ECOSYS P2040dw získaly cenu

iF Design Award 2017, udělenou Mezinárodním forem pro design v Německu (International Forum Design GmbH).

Všechny tyto produkty prokázaly vynikající výsledky, zejména kompaktní design, nízkou hlučnost provozu a dlouhou životnost. Kyocera obdržela ocenění iF Design Award zejména díky designu konstrukce, která je vyvinuta pro použití tiskáren v kanceláři. Oceněny byly také další vlastnosti, jako snižování nákladů na tisk, šetrnost k životnímu prostředí a uživatelská přívětivost produktů. Stejné čtyři modely získaly v loňském roce „Good Design Award 2016“, toto ocenění uděluje veřejně prospěšná společnost Japan Institute for design Promotion (JDP).

KYOCERA bude i nadále vyvíjet spolehlivá zařízení, která přinášejí vysokou kvalitu nejen výkonem, ale také  svým designem a použitelností, a tím chce přispívat k rozvoji moderních kancelářských prostředí, kde mohou uživatelé efektivně řídit a spravovat své dokumenty.

Oceněné produkty Kyocera budou vystaveny na „IF Design Exhibition“ v německém Hamburku (Výstavní část 1) od 11. března do června tohoto roku.

O ocenění „iF Design Award“

iF International Forum Design GmbH organizuje každoročně jednu ze světově nejuznávanějších a ceněných designérských soutěží „iF Design Award“. Vzhledem k tomu, že je toto forum světově uznávané jako symbol dokonalého designu, dostává ročně až 5000 přihlášek výrobků ze 70 zemí. Více informací na http://ifworlddesignguide.com/if-design-award-2016

O společnosti KYOCERA Document Solutions

KYOCERA Document Solutions je jednou z předních světových společností zaměřených na kancelářská řešení. Její nabídka zahrnuje ECOSYS tiskárny, spolehlivá multifunkční zařízení, vysoce kvalitní spotřební materiál, všeobecné portfolio softwarových řešení a Managed Document Services (MDS). Její zákazníci profitují z nízkých provozních nákladů na vlastnictví stroje a vysoké výkonnosti na jakémkoli pracovišti. Cílem společnosti je pomáhat zákazníkům snížit jejich náklady, minimalizovat negativní dopad na životní prostředí a zároveň zlepšit efektivitu a spolehlivost při běžných firemních procesech. Pro více informací navštivte www.kyoceradocumentsolutions.com

KYOCERA Document Solutions je dceřinou společností spol. KYOCERA Corporation, která v roce 2009 oslavila 50. výročí. V roce 2011 dosáhla 604. místa v anketě „Global 2000“ v magazínu Forbes, která zveřejňuje seznam největších světových veřejně obchodujících společností. KYOCERA je hlavním výrobcem high-tech keramiky, elektronických součástek, solárních článků a elektronického kancelářského vybavení. Strategie dlouhodobého rozvoje společnosti KYOCERA je zaměřená na zpracování informací, ochranu životního prostředí a udržení kvalitní úrovně života.

O společnosti JANUS

Společnost JANUS byla založena v roce 1992 a od svého počátku se výhradně věnuje dovozu a distribuci laserových tiskáren, digitálních kopírek, multifunkčních a velkoformátových zařízení KYOCERA v České republice. V roce 2001 rozšířila své portfolio služeb o vývoj tiskových řešení a aplikací na míru a je oficiálním distributorem tiskového řešení MyQ. Společnost JANUS je držitelem ISO 9001:2000 a ISO 14001:2004. Pro další informace navštivte www.janus.cz.