Arrow Electronics nabízí zákazníkům ověření konceptu cloudových řešení Oracle

Ostrava, březen 2016 – Společnost Arrow oznámila, že zákazníci a reselleři v České republice mohou využít díky kapacitám Arrow v Oracle Cloudu nabídku ověření konceptu cloudových řešení Oracle. Získávají tak možnost navrhovat, testovat a vyzkoušet si cloudová řešení Oracle ještě před jejich nasazením, což přispěje ke snížení rizik, času a nákladů spojených s implementací cloudových řešení. (TZ)

Na základě obchodních a technických úspěchů Oracle Exadata Programu v minulých 5 letech v Evropě se společnosti Arrow a Oracle rozhodly spolupracovat na obdobném projektu a poskytnout zdroje a platformu pro ověření konceptu cloudových řešení resellerům a zákazníkům, kteří si potřebují otestovat, ověřit a simulovat implementaci nejvhodnějšího cloudového řešení Oracle.

Díky kapacitám Arrow pro testování přímo v Oracle Cloudu si mohou zákazníci a reselleři ověřit výkon, funkcionalitu a kapacity navrženého řešení nebo platformy, která zahrnuje middleware, databázové služby, IaaS a další komponenty. Specialisté Arrow EMEA jim přitom pomohou v reálném čase s testováním, vyhodnocením a ověřením konceptu řešení (Proof of Concept, POC) pro platformu Oracle Cloud.

„Ověření konceptu mohou reselleři využít vždy, když potřebují demonstrovat a potvrdit, že jsou schopni zákazníkovi dodat nejlepší řešení po technické stránce,“ uvedl Milan Bartek, ředitel divize Virtualizace a infrastruktura ve společnosti Arrow ECS, Česká republika. „Důležité je, že při využívání služby ověření konceptu cloudových řešení Oracle nebudete sami – potřebnou podporu vám zajistí naši specialisté.“   

O společnosti Arrow

Arrow Electronics (www.arrow.com) je celosvětovým dodavatelem produktů, služeb a řešení pro průmyslové a komerční uživatele elektronických komponent a podnikových výpočetních řešení. Společnost Arrow působí jako distribuční partner pro více než 125 tisíc výrobců OEM, smluvních výrobců a komerčních zákazníků, a to prostřednictvím celosvětové sítě více než 465 poboček ve více než 90 zemích.

O programu Oracle PartnerNetwork

Oracle PartnerNetwork (OPN) je partnerský program společnosti Oracle, který poskytuje partnerům významnou výhodu pro vývoj, prodej a implementaci řešení Oracle. OPN nabízí zdroje pro školení a podporu specializovaných znalostí o produktech a řešeních Oracle a byl rozvíjen s cílem seznámení se s rostoucím produktovým portfoliem společnosti Oracle, partnerskou základnou a obchodními příležitostmi. Pro nejnovější vylepšení OPN je klíčové, aby byli partneři uznáni a oceněni za své investice do Oracle Cloudu. Partneři, kteří se zapojí do takovéto spolupráce se společností Oracle, budou schopni zvýšit své odborné znalosti Oracle Cloudu a uspět u zákazníků díky OPN Cloud programu – inovativnímu programu, který doplňuje stávající úrovně OPN programu o úrovně uznání a významné výhody pro partnery pracující s Oracle Cloudem. Pro více informací navštivte:

http://www.oracle.com/partners.