ADATA představuje špičkový 3D NAND SSD disk SU700

Praha, Česká republika – 3. dubna 2017 – ADATA Technology, přední výrobce výkonných modulů DRAM a NAND flash produktů a mobilního příslušenství, dnes představila 2,5“ SATA SSD disk SU700 s rychlostí 6 Gb/s, který signalizuje další expanzi 3D NAND Flash technologie. SU700 přináší špičkové 3D NAND a využívá zcela nový řadič Maxiotek. Výkon vzrostl až na 560 MB/s při čtení a 520 MB/s při zápisu, celková kapacita dosáhla až 960 GB. Pro zlepšení integrity dat a udržitelný výkon podporuje disk technologie agilní opravy chyb, WriteBoost SLC caching a virtuální obnovu parity.

Větší výběr v 3D NAND

ADATA pokračuje v posunu své produkce směrem k výhradnímu využívání vrstveného 3D NAND. SU700 používá technologii 3D NAND Flash, která je výrazně spolehlivější, efektivní a celkově rychlejší než předchozí verze 2D NAND. SU700 je tak skvělou volbou, když uvážíte všechny funkce, které nabízí díky řadiči Maxiotek a vlastním obvodům a firmwaru ADATA.

Vysoká rychlost i na delší tratě

SU700 dosahuje rychlostí až 560 MB/s pro čtení a 520 MB/s pro zápis, což jen dokazuje, že je 3D NAND přinejmenším o 10 % rychlejší než 2D NAND. Také nabízí až 80K IOPS, přičemž všechny výkonové metriky zůstávají stabilní i při vyšších zátěžích, čemuž napomáhá zejména řadič a firmware podporující mód WriteBooster. Udržovat maximální přenosové rychlosti umožňuje disku SU700 také technologie SLC caching (pSLC). Systém pro řízení taktovací frekvence zase bedlivě sleduje vytíženost SSD disku, takže dokáže udržet rovnováhu mezi výkonem, spotřebou a dlouhou životností.

Spolehlivé, bezpečné a odolné úložiště, které dlouho vydrží

ADATA navrhla disk tak, aby bez jakýchkoliv překážek pro uživatele zvládal 256bitové šifrování AES a technologii pro opravu chyb Agile error correction. Podporována je také virtuální obnova parity, takže data jsou chráněna proti ztrátě dokonce ještě více. ADATA nabízí SU700 v kapacitách 120 GB, 240 GB, 480 GB a 960 GB. Všechny se mohou pochlubit ukazatelem MTBF (střední čas mezi poruchami, mean time between failures) na úrovni 2 milionů hodin. Dalším důležitým ukazatelem kvality je TBW (terrabytes written), který u 960GB verze dosáhl hodnoty 560 TB, což dokládá jeho dlouhou životnost. SSD disky SU700 jsou navíc k dispozici s nadstandardní tříletou zárukou.

O společnosti ADATA

ADATA Technology je jedním z největších výrobců DRAM modulů a USB flash disků na světě. Nabízí komplexní řešení včetně paměťových karet, SSD disků a přenosných hard disků. Portfolio ADATA zahrnuje také energetické zdroje pro mobilní zařízení a řešení pro špičkové LED osvětlení. Produkty ADATA opakovaně získávají mezinárodní uznání od organizací, jako je iF Design Awards (Německo), red dot Awards, CES Best of Innovations Awards, Good Design Awards (Japonsko), Best Choice of Computex Awards a Taiwan Excellence Gold Awards. Slogan společnosti zní „Love, Life, Dreams” a ztělesňuje filozofii značky ADATA, která chce přinášet inovativní paměťové produkty. Pro více informací prosím navštivte www.adata.com.