Bureau Veritas má nového šéfa pro střední Evropu. Do funkce nastoupil Jakub Kejval

Praha, 3. dubna 2017 – Společnost Bureau Veritas, globální inspekční a certifikační autorita, má nového šéfa pro distrikt střední Evropy. Do funkce nastoupil Jakub Kejval, který současně působí na pozici generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko, nyní pod něj nově spadá i Maďarsko.

„Chci zviditelnit Bureau Veritas ve středoevropském regionu, kde vnímám slibný růstový potenciál. Jen v Česku nám tržby za rok 2016 přesáhly 268 milionů korun a meziročně vzrostly o 30 procent. Na post obchodního a marketingového ředitele pro Českou Republiku a Slovensko jsem jmenoval Aleše Podrazila, od čehož si slibuji zvýšení tržního podílu v obou zemích,“ říká Jakub Kejval a pokračuje:

„V Bureau Veritas vedeme týmy profesionálů, které pomáhají našim klientům vyhovět legislativním požadavkům například v oblasti ekologie, bezpečnosti práce a požární ochrany. Odpovídá to naší nové strategii facility managementu, do které patří rovněž služby vedoucí ke snižování provozních rizik podniků nebo implementace energeticky úsporných opatření. Jsem přesvědčený, že nastolená strategie komplexní podpory firem bude úspěšná v rámci celého středoevropského distriktu.“

Jakub Kejval obdržel titul Inženýr ekonomie na VŠE Praha v roce 2000 (specializace mezinárodní obchod a právo v podnikání). Od roku 2001 buduje svou kariéru v Bureau Veritas, kde postupně rozšířil svou působnost z finančního controllingu na finančně-provozní řízení firmy. V roce 2012 byl jmenován generálním ředitelem pro Českou republiku, v roce 2016 i pro Slovensko.