Do Copy General nastoupila Daniela Trojanová, nová marketingová a PR manažerka

Tiskařská společnost Copy General posílila o novou marketingovou a PR manažerku. Je jí Daniela Trojanová, která dříve pracovala pro PR agenturu Cook Communications, kde měla na starosti klienty jako Braun, BodyBody, adidas, Columbia nebo Sorel. V Copy General se bude podílet na tvorbě marketingových kampaní v oblasti retailu a pro B2B segment.

2017-01-24 13_57_42-Copy General _ Jsme o stránku napřed. Ve všem, co děláme

Daniela Trojanová bude mít v Copy General dvojí agendu – marketing a PR. Mimo to se bude věnovat také HR marketingu a interním kampaním dovnitř firmy. Trojanová má letité zkušenosti, v Cook Communications na pozici account manažerky zajišťovala pro své klienty kompletní PR servis včetně překladů a produkce eventů k launchování nových produktů.

“Po 25 letech působení se Copy General dostala do pozice inovátora tiskové a digitální komunikace. Mým cílem je to veřejnosti ukázat a posílit i posunout vnímání značky „o stránku napřed“, jak je tomu nejen v našem sloganu, ale také ve službách a přístupu, který zákazníkům nabízíme,” říká Daniela Trojanová, nová marketingová a PR manažerka Copy General.

Ve volném čase ráda běhá a tančí, v zimě jezdí na snowboardu a lyžích. Mezi její další záliby patří focení, malířství a věnuje se i interiérovému designu. Zajímá se také o oblast vzdělávání a využívání nových a neotřelých způsobů komunikace.

O společnosti Copy General

Společnost Copy General se pohybuje v oblasti digitálního tisku 25 let. Firma disponuje bohatými zkušenostmi s provozem retailových poboček, poskytováním tiskových služeb pro sektor projekčních, stavebních a strojírenských společností a pro své firemní klienty realizuje řadu offsite i onsite řešení na míru. Její divize Data a Direct se pak orientují na služby v oblasti elektronické a marketingové komunikace a tzv. transakčních tisků (bankovní výpisy, faktury i další klientská korespondence). Vloni přidala společnost do své škály služeb i řešení pro velkoplošnou reklamu a interiérový design. Copy General v České republice je s více než 250 zaměstnanci a obratem převyšujícím 500 mil. korun „vlajkovou lodí“.

 

do složky jsem vám uložila svou fotografii