ČSOB Autopůjčka plus přichází s výhodným úrokem již od 2,89 % a řadou nových služeb v oblasti mobility

Od května nabízí společnost ČSOB Leasing na pobočkách ČSOB novou podobu oblíbeného produktu ČSOB Autopůjčka. Vedle akčních úrokových sazeb se do nabídky dostává několik doplňkových služeb, mezi které patří asistenční služba AUTOPILOT, balíček pojištění KOMPLEX a FLEXI splácení, které umožňuje Autopůjčku přizpůsobit životním situacím klientů, třeba ji splatit dříve nebo si splátky naopak odložit.

„O financování nových i ojetých aut je stále větší zájem. Přispívají k tomu velmi atraktivní úrokové sazby, co se ale mění, je očekávání klientů. Ti oceňují kromě dobrých finančních podmínek smluv i doplňkové služby, které souvisejí nejen s pořízením auta samotného, ale i s jeho následným provozem. Proto jsme se rozhodli náš nový produkt ČSOB Autopůjčka plus koncipovat jako komplexní produktové řešení potřeby klienta s širokou škálou doplňkových služeb v oblasti mobility,“ uvádí Josef Rosenkranz, místopředseda představenstva a obchodní ředitel ČSOB Leasing.

Do doplňkových služeb patří vedle atraktivní silniční a mototuristické asistenční služby AUTOPILOT asistence také novinka v podobě FLEXI splácení, které umožňuje klientům odklady splátek, vložení mimořádné splátky nebo předčasné doplacení. To vše bez poplatku za změnu smlouvy. Další důležitou novinkou, která je součástí produktu ČSOB Autopůjčka plus je balíček pojištění KOMPLEX. Díky tomuto zvýhodnění klient získává hodnotné pojistné krytí za poloviční cenu, a to např. první rok povinného ručení zdarma, havarijní pojištění, pojištění okenních skel vozidla, pojištění nákladů na půjčovné v případě potřeby náhradního vozidla nebo úrazové pojištění přepravovaných osob. Balíček pro ČSOB Leasing sestavila jeho na pojištění specializovaná dceřiná společnost ČSOB Leasing pojišťovací makléř, s.r.o.

Dostupnost Autopůjčky ČSOB je nyní plošná, klient má možnost pro sjednání navštívit všechny pobočky ČSOB banky nebo ČSOB Leasing, dále spolupracující značkové autosalony a samozřejmostí je i úvěrová kalkulačka. Více informací společně s kalkulačkou úvěrových splátek naleznete na webu ČSOB Leasing. Zde se klient z pohodlí domova mimo jiné ihned dozví parametry své budoucí smlouvy. Na akční sazbu
2,89 % p. a. lze přitom dosáhnout velmi snadno. Stačí si například pořídit běžný vůz v hodnotě 350 tisíc korun na úvěr s délkou splácení 48 nebo 60 měsíců a akontací od 20 do 35 %.

Reprezentativní příklad najdete zde: https://www.csobleasing.cz/lide/potreby/kalkulacka-uverovych-splatek.

Autopůjčka od ČSOB Leasing je účelová půjčka na nová i ojetá auta nebo motocykly.   Klienti navíc za uzavření a správu úvěru nic neplatí. ČSOB Leasing současně nabízí svým zákazníkům výše zmíněné výhodné pojištění ve spolupráci s ČSOB Pojišťovnou, které je součástí jedné splátky. Pro klienta je tak celý proces velmi jednoduchý a vše, co potřebuje, je dosažitelné pohodlně z jednoho místa.

Informace o ČSOB Leasing, a.s.

ČSOB Leasing, a. s., je 100% dceřinou společností Československé obchodní banky, a. s., členem skupiny ČSOB a významné nadnárodní skupiny KBC. Prostřednictvím sítě vlastních poboček poskytuje finanční služby podnikatelům i soukromým osobám, v oblasti financování osobních, užitkových a nákladních automobilů, strojů, zařízení, technologií, investičních celků a výpočetní techniky. Produkty zákazníkům je společnost schopna podle preferencí zákazníka nabídnout nejen prostřednictvím vlastní distribuční sítě (osobní přístup v každém regionu ČR) či rozsáhlé distribuční sítě ČSOB, ale přímo v místě prodeje u spolupracujících dodavatelů movitého majetku. ČSOB Leasing poskytuje financování pořízení či užívání produktivního (odepisovatelného) majetku. ČSOB Leasing je držitelem certifikátu jakosti podle normy ISO 9001:2008.