12metrový datový kontejner se představí na Altron kongresu

Praha 24. května 2017 – Sedmnáctý ročník odborné konference Altron Data Center & Business World, který se koná v galerii moderního umění DOX, je tu za necelý týden. Již v úterý 30. května uvítá ICT experty a další zájemce z řad odborné veřejnosti množstvím zajímavých témat o technologiích a moderních systémech pro datová centra, o cloudové evoluci, kybernetické bezpečnosti a aktuálním fenoménem IoT a chytrých měst.

„Podařilo se nám sestavit netradiční a praktický program, který účastníkům dovolí vyzkoušet si na vlastní kůži řadu aplikaci a systémů, nahlédnout do přistaveného funkčního mobilního datového centra a kromě toho získat spoustu podnětných informací a poznatků o kybernetické bezpečnosti a aktuálních hrozbách pro ICT,“ uvedl Jan Rezek, marketingový ředitel společnosti Altron.

V programu jsou zařazeny praktické ukázky využití dronů například pro ochranu hranic nebo v průmyslu. Nebudou chybět konkrétní příklady systémů kybernetické bezpečnosti a opomenuta není ani potřebná infrastruktura poskytující výkon pro aplikace a systémy v podobě mikro- a mobilních datových center. Velká část bude věnována SMART cities, například v podobě chytrého parkovacího systému pro hl. m. Prahu.

Aktuální ročník Altron kongresu podpořil rekordní počet partnerů, návštěvníci si tak mohou udělat podrobný obrázek o trendech a možnostech světa ICT. Do programu se zapojily společnosti ABB, Barracuda Networks, Celarenet, Citrix, DarkTrace, Firemon, Fujitsu, Greycortex, KasperskyLab, Remtech, Schneider Electric, TechData, UAVONIC, Veeam Software a VMware.

Odbornou záštitu nad konáním kongresu převzala ICT unie a Ministerstvo vnitra České republiky. Podrobné informace jsou k dispozici na portálu akce altron.kongres.net.

 

O skupině Altron

Společnost Altron působí na českém trhu od roku 1991. Původní portfolio zaměřené na prodej a servis záložních zdrojů a výstavbu datových center bylo v průběhu doby postupně rozšiřováno spolu s expanzí společnosti na další evropské i mimoevropské trhy a v současnosti má společnost ucelenou nabídku služeb a řešení v oblasti infrastruktury datových center včetně mobilních DC, mikrodatových center, konzultačních služeb a komplexní správy datových center. Díky více než 2 000 instalacím datových center s rozlohou přes 1 000 000 m2 ve dvaceti zemích světa a profesionálnímu týmu 250 kvalifikovaných a plně certifikovaných profesionálů je Altron spolehlivým partnerem firemních zákazníků od telekomunikací, přes výrobu a služby až po instituce veřejné správy.

Altron také poskytuje zákazníkům profesionální ICT řešení a služby, jako jsou systémová integrace, cloudová řešení, firemní mobilita, vývoj aplikací na zakázku, implementace a provoz podnikového softwaru a byznys aplikací včetně moderních řešení z oblasti internetu věcí, infrastruktury pro chytrá města a zpracování velkých objemů dat.

Altron je rovněž aktivní v rámci společenské odpovědnosti a je držitelem řady standardů a certifikací, jako je ISO 14001:2004, ISO 20000: 2005, ISO 27001:2005, ISO 18001:2007 a ISO 9001:2008. Společnost je členem organizací U. S. Green Building Council a disponuje odborníky s mezinárodními certifikacemi, jako jsou Uptime Institute Accredited Tier Designer a Specialist.

Více informací o nabídce služeb a řešení na www.altron.net.

Sledujte nás na Twitteru: @Altron_Group