Novým CEO české pobočky Sabris se stal Jan Gábri

Na pozici CEO ve společnosti Sabris CZ s.r.o. byl nově jmenován Jan Gábriš, který zde nahradil Ivu Slížkovou. Ta se bude dále podílet na strategických rozhodnutích firmy na úrovni představenstva Sabris holdingu, SE. Jan Gábriš bude zodpovědný především za tvorbu a rozvoj obchodní strategie s cílem efektivně využít vysoký potenciál a dlouhodobé zkušenosti konzultantů v oblasti řešení SAP a Enterprise Content Managementu.

Znalosti a praktické zkušeností našich konzultantů jsou naším největším bohatstvím, které budu chtít nejen co nejefektivněji využít, ale i dále rozvíjet. Mou vizí je také podpora inovací a nových vývojových trendů, které v našem portfoliu reprezentuje například SAP S/4HANA nebo nová řada OpenText Suite 16. Věřím, že tento přístup nám pomůže otevřít cestu k novým obchodním příležitostem a zajistit růst podílu na českém trhu,” řekl Jan Gábriš, CEO Sabris CZ, a dodal: „příležitost pak vidím zejména v rozšíření našich služeb o poskytování odborného poradenství při zavádění a provozu těchto moderních informačních technologií.“

Před příchodem do společnosti Sabris působil Jan Gábriš na obchodních a manažerských pozicích ve společnostech Oracle, Deloitte nebo S&T. Vystudoval na Fakultě strojního inženýrství ČVUT v Praze a následně absolvoval postgraduální studium zaměřené na CAM na VUT v Brně. Dále také získal titul Executive MBA na University of Edinburgh/ENPC Paris.

Jan Gábriš (54) má dva syny, dceru a vnučku. Mezi jeho záliby patří zejména cyklistika a literatura faktu.

O společnosti Sabris:

Společnost Sabris poskytuje v regionu střední a východní Evropy služby systémového integrátora a služby dlouhodobého charakteru prostřednictvím vícejazyčného Support centra a centra sdílených služeb.

Orientuje se na odborné poradenství, business řešení a služby, které společnostem přinášejí významnou přidanou hodnotu, zvyšují jejich výkonnost a prosperitu. Při realizaci projektů využívá jak Best practices, tak i odborné znalosti odvětví, nasbírané během dlouholeté spolupráce se zákazníky.

Je partnerem společností SAP, OpenText a Microsoft. Zaměřuje se na inovativní a oborově orientovaná řešení, zejména pro oblast automotive, logistiku, e-retail a potravinářský průmysl. Na platformě SAP a OpenText poskytuje inovace pro podporu digitální transformace firem. Společnost realizovala již několik výjimečných projektů na SAP HANA, dva z nich dokonce získali cenu SAP Quality Awards. Má prověřené kompetence SAP v oblasti SAP Human Capital Management.  Společnostem využívajícím Microsoft SharePoint nabízí integrovanou ECM nadstavbu TreeINFO pro správu dokumentů a procesů.

Sabris v  současnosti zaměstnává více než 180 zaměstnanců, má zastoupení v Praze, Brně, Olomouci, Bratislavě a Moskvě.

Je pořadatelem tradiční konference DOCURIDE.

Více informací na: www.sabris.com I www.docuride.cz I www.linkedin.com/company/sabris