SimpleCell bude garantem IoT zóny na Future Port Prague 2017

Praha, 5. září 2017 – Operátor datové sítě pro Internet věcí společnost SimpleCell bude zajišťovat IoT zónu na konferenci a festivalu Future Port Prague 2017. SimpleCell bude ve spolupráci se svými partnery, T-Mobilem a IBM,  prezentovat nejnovější IoT řešení a bude i garantem programu týkajícího se Internetu věcí.

2016-12-15-13_40_00-simplecell-eu-connecting-things

Konference Future Port Prague se věnuje technologickým trendům v oblasti umělé inteligence, virtuální reality, internetu věcí, 3D tisku, robotiky nebo dopravy. Na konferenci bude hovořit 15 hlavních řečníků z České republiky, Spojených států, Švédska, Švýcarska, Belgie, Estonska a Německa.

Paralelně s konferencí bude probíhat festival, na kterém bude přes 100 vystavovatelů prezentovat nové technologie a řešení. Společně se SimpleCellem budou pozici garanta IoT zóny zajišťovat společnosti T-Mobile a IBM. Nová IoT řešení pak kromě nich budou prezentovat společnosti Hardwario, Chytrá vinice, Chipfox, Prague IoT Center, Sensority a další.

Konference a festival se koná už

7. září od 9.00 do 22.00 v Pražské tržnici.

O SimpleCell Networks

SimpleCell Networks a.s. je prvním českým veřejným mobilním operátorem sítě určené pro Internet věcí. Síť je založena na globální technologii Sigfox, která funguje ve 33 zemích světa, a v ČR byla vybudována ve spolupráci se společností T-Mobile. Síť umožňuje komunikovat levně, spolehlivě a bezpečně miliónům zařízení při mnohaleté výdrži na baterie. K datům je možné se dostat přes jednoduché rozhraní, přes které lze zařízení integrovat do podnikových systémů v řádu hodin, anebo využit desítky IoT platforem.

 

Více informací na www.simplecell.eu, případně na @simplecelleu na Twitteru i na Stránce SimpleCell na Facebooku.

          

 

Kontakt pro novináře:

Rubikon PR

Ondřej Tengler

E-mail: ondrej.tengler@rubikonpr.cz

Mobil: 737 503 252