Ikonická Fashion bible časopisu ForMEN na sezonu podzim/zima 2017/2018 právě v prodeji!

Letos podruhé vychází exkluzivní speciál časopisu ForMEN – Fashion bible pro muže. Tentokrát zaostřený na pánskou módu a nadčasový styl pro sezonu podzim a zima 2017/18.

Pánský styl ze všech možných úhlů a pohledů, tím je tradičně ForMEN Fashion bible pro muže. Ani v aktuálním vydání nechybí fůra módních editorialů, na kterých se podíleli naši top fotografové a stylisté. Aktuální trendy předvádějí mj. herci Adam Mišík, Jordan Haj a Jan Komínek. Hlavní trendy sezony zmapoval módní návrhář Vladimír Staněk, který je i sám ilustroval. Pověstnou třešničkou na dortu je rozsáhlý obrazový lookbook s množstvím praktických rad a tipů, který na bezmála třiceti stranách připravil fashion director ForMEN Jirka Hofbauer. Role modela se perfektně zhostil známý kadeřník Libor Šula.

Tváří obálky říjnového vydání ForMEN Fashion bible pro muže je zpěvák Ben Cristovao. „Ben je podle mě novým králem popu, jestli mohu tenhle jacksonovský příměr. Je čas na nové pop-hvězdy,“ míní šéfredaktor ForMEN Tomáš Otta. Zvolení Bena zapasovalo do „amerického“ čísla i proto, že Cristovao tráví značnou část roku v Kalifornii. O jeho lásce ke skupině Aerosmith nemluvě…

Jestli se pořád najdou tací, kteří v pánském oblékání vidí něco zženštilého, tak se sakra pletou a na oděvech pro muže speciálně určených pro podzimní a zimní čas je to vidět nejlépe,“ říká šéfredaktor časopisu ForMEN Tomáš Otta. A dodává: „Většina klasických pánských oděvů pro toto období pokrývkou hlavy počínaje a botami konče má totiž svůj původ v armádě, námořnictvu nebo mezi pracující třídou, hlavně pak britskou a americkou. Většina těchto sezonních kusů oděvu je bytostně chlapských.

 K dostání u všech dobrých prodejců, objednat lze také pomocí SMS.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a MobilMania.cz.