PROFI CREDIT plní přání „malým bojovníkům“

Praha, 6. prosince 2017 – V rámci svého CSR programu „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“ úvěrová společnost právě spouští speciální projekt určený pro děti potýkající se se závažnou nemocí, postižením či jinak obtížnou životní situací. Smyslem soutěže je splnit těmto „malým bojovníkům“ v předvánočním čase jejich největší přání.

Společnost spustila web www.proviceusmevu.cz, na kterém lze „malého bojovníka“ v období od 5.12. do 13.12. registrovat prostřednictvím přihlašovacího formuláře. Podmínkou zařazení do výběru je natočení videa s doporučenou maximální délkou 60 sekund. Účastník v něm sdělí, kterému dítěti by měl pořadatel splnit přání, o jaké přání se jedná a proč si splnění přání zaslouží právě toto dítě.

Splněným přáním v tomto projektu se myslí věc nebo jedinečný zážitek, kterým může být například hračka, zdravotnická pomůcka či zážitek, který pořadatel výherci pořídí nebo zorganizuje. Může se například jednat o setkání s vysněnou osobností či návštěva koncertu nebo další realizovatelná přání.

Po ukončení nominační fáze vybere PROFI CREDIT 5 „malých bojovníků“, kterým ještě pod stromeček nadělí dárek. Každému z nich splní přání v hodnotě do 80 tisíc korun. Oceněni budou především ti, kteří zaujmou svým příběhem a poutavostí natočeného videa.

Projekt můžete sledovat i na sociálních sítích. Jde o součást dlouhodobého CSR programu „Dětský úsměv s PROFI CREDIT“, v rámci něhož společnost podporuje řadu charitativních organizací a projektů.

 

Reklamy