NVIDIA hledá herního fotografa

Soutěži společnosti NVIDIA má za cíl objevit talentované tvůrce fotografií přímo v herním prostředí s pomocí technologie NVIDIA Ansel. Soutěž poběží do 21. 12. 2017 a lze v ní vyhrát výkonnou grafickou kartu GeForce GTX 1070 Ti i šanci na dlouhodobou spolupráci.

Každému, kdo rád pořizuje screenshoty zajímavých herních scén otevírá technologie NVIDIA Ansel širokou škálu nových možností. Lze díky ní v podporovaných titulech pořizovat fotografie z jakékoliv pozice a také měnit parametry snímání, například zorný úhel nebo hloubku ostrosti. Výsledek je po té možné upravit dodatečnými filtry. Snímky mohou být pořízeny až v rozlišení 60K a dají se také vytvářet HDR nebo 360° fotografie.

Hráči mají nyní šanci ukázat své nejlepší nápady na využití této technologie v soutěži o lákavou cenu. Je libo si pořídit například selfie Taliona s armádou orků v Middle-earth: Shadow of War? Nebo zachytit tíživou atmosféru Hellblade: Senua’s Sacrifice, případně se podělit s kamarády o výpravu doprostřed bolívijského pralesa v Tom Cancy’s Ghost Recon: Wildlands? Nic z toho není problém, záleží jen na fantazii autorů.

Na vítěze totiž čeká nejen výkonná herní grafická karta GeForce GTX 1070 Ti, ale také šance na dlouhodobou spolupráci. Zájemci se mohou soutěže zúčastnit prostřednictvím sociálních sítí Facebook nebo Instagram.

Bližší informace o soutěži jsou dostupné na českém facebookovém a instagramovém profilu společnosti NVIDIA v příspěvcích obsahujících soutěžní hashtag #ANSELfotograf.

Důležité odkazy:

Stránky o technologii NVIDIA Ansel:

https://www.geforce.com/hardware/technology/ansel

Příklady 360° screenshotů pořízených pomocí technologie:

https://www.dropbox.com/sh/xe75kufrbbvi2um/AAB_LOMqclA_HCZ02uRmOUzPa?dl=0

Facebookový profil NVIDIA GeForce CZ:

https://www.facebook.com/NVIDIAGeForceCZ/

Instagramový profil NVIDIA GeForce CZ:

https://www.instagram.com/nvidiageforcecz/