Host-Telecom potvrdil spolupráci s mezinárodním leaderem v oblasti cloudových technologií

/18. prosince 2017/ – Společnost Host-Telecom, která disponuje kapacitou více než        čtyř set racků čítajících 16 800 jednotek, s přímou optikou do hlavních IX bodů v Praze, Frankfurtu a Amsterdamu, dnes oznámila obnovené dlouhodobé partnerství s open cloudovou společností Mirantis.

Jsme velmi rádi, že se společnost Mirantis stala naším obchodním partnerem. A to i z toho důvodu,         že je to partner s často velice netypickými požadavky,” říká Pavel Chernobrov, CEO společnosti Host-Telecom. „Spolupráce s Mirantis je pro náš tým obrovskou výzvou. A to je dobře, protože nás neustále nutí zlepšovat se. Obrovským zadostiučiněním je fakt, že firma, která na nás v oblasti hostingu a data center managementu bezvýhradně spoléhá, na IT trhu neustále roste. Byli jsme jedna z prvních společností v Evropě, která spustila OpenStack cloud. A v současné době testujeme svá datacentra společně s Mirantis dvakrát ročně, a to extrémním zátěžovým testem. Tím nedokazujeme jen schopnosti našeho teamu, ale také nejvyšší kvalitu našeho hardwaru. A samozřejmě i softwaru, který na něm funguje.”

„V době, kdy jsme s malými providery zkrátka nemohli najít společnou řeč, se Host-Telecom ukázal        jako extrémně spolehlivý partner,” říká Boris Renski, CMO společnosti Mirantis. „Inženýři                          z Host-Telecom nejen že porozuměli našim problémům, ale následně navrhli ještě lepší řešení, než jsme požadovali. I tato přidaná hodnota je důvodem, proč pokračujeme ve spolupráci právě s Host-Telecom.”

O společnosti Host-Telecom

Dodavatel hostingových služeb s portfoliem zákazníků v Evropě i v USA. S deseti lety zkušeností provozuje v České republice dvě datová centra – v Českých Budějovicích a  ve Veselí nad Lužnicí.        Třetí data centrum, jehož spuštění je plánováno na rok 2018, je nyní ve fázi výstavby. Host-Telecom nabízí svým klientům více než 400 racků s 16 800 jednotkami, napojených přímou optikou na hlavní IX body v Praze, Frankfurtu a Amsterdamu. Více na https://www.host-telecom.com/.