ActivePass rozšiřuje nabídku o kartu pro partnera

Praha, 18. ledna 2018 – ActivePass, benefitní zaměstnanecká karta na sport a zábavu, která podporuje aktivní trávení volného času, rozšiřuje od ledna svou nabídku o možnost pořídit tzv. Partnerskou kartu. Badminton, tenis, salsa, bowling nebo třeba návštěva muzea a spousta dalších aktivit je mnohem zábavnějších ve dvou. Proto ActivePass nově umožňuje všem držitelům karty pořídit Partnerskou kartu své manželce, manželovi, partnerovi prostě komukoli blízkému, s kým chce trávit svůj volný čas. Objednat si ji může každý, kdo má ActivePass, a to na libovolně dlouhou dobu.

Partnerská karta vypadá a funguje úplně stejně jako klasický ActivePass, tedy jako permanentka na volnočasové aktivity a svému majiteli umožňuje každý den jeden vstup do jakékoli smluvní provozovny. Většinu zařízení lze s kartou navštěvovat bez dalších poplatků, pouze u některých prémiových aktivit může být účtován jednorázový příplatek. Aktuálně je v nabídce ActivePassu přes 5 tisíc aktivit u více než 900 partnerů a každý měsíc počet provozoven roste o 30 %.

„Je samozřejmě na rozhodnutí zaměstnavatele, jestli bude ochoten svým zaměstnancům přispívat také na tyto Partnerské karty. V dnešní době, kdy na pracovním trhu prakticky nejsou volní lidé a zaměstnavatelé se přetahují o nové zaměstnance, nebo bojují o udržení těch stávajících, to může být pro mnohé určitě zajímavý benefit,“ říká Lukáš Pokorný, obchodní ředitel ActivePass, a doplňuje: „Z našich interních statistik sledujících používání karty ActivePass vyplývá, že v pracovním týdnu od pondělí do čtvrtku je počet uživatelů cca dvojnásobný v porovnání s obdobím od pátku do neděle. Zaměstnanci tedy kartu primárně využívají k relaxaci a odreagování se po náročném pracovním dni.“

Nabídku ActivePassu pravidelně doplňují také zajímavé sezonní aktivity. Aktuálně jsou to především zajímavé slevy na skipasy např. ve ski areálech Ještěd (celodenní skipas s ActivePassem jen za 340 Kč, večerní lyžování bez doplatku na 1,5 hodiny), dále Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov (Skiaréna Jizerky, 40 bodová jízdenka nebo půjčovna lyží na celý den bez doplatku), U vodárny v Jizerských horách (lyžování 1/2 dne nebo snowtubing 8 jízd bez doplatku), Červenohorské sedlo (Jeseníky, denní skipas za 400 Kč nebo 4 hodinová permanentka za 300 Kč), Stupava (Zlínský kraj, bodová permanentka na 100 bodů bez doplatku), nebo Hlubočky u Olomouce.

Karta ActivePass má dvě úrovně: základní variantu ActivePass a rozšířenou variantu ActivePass Plus. ActivePass využijí hlavně sportovci. Umožňuje vstupy do sportovišť od fitness center přes plavání nebo aerobik a skupinové lekce, sportoviště pro raketové sporty, až po kruhový trénink. Také s ní mohou relaxovat v saunách, wellness centrech, aquaparcích a věnovat se sezonním aktivitám. ActivePass Plus rozšiřuje možnosti o zážitkové a rodinné aktivity s dětmi. Kromě sportu tak nabízí i populární IQ parky, zoo, botanické zahrady, muzea, hrady a zámky, únikové hry, laser game, paintball, motokáry, farmy a mnoho další zábavy.

Další informace najdete na www.activepass.cz a www.facebook.com/activepassbysodexo/.