Trend Micro chce pomáhat nadějným startupům, a přispět tak k chytrému a propojenému světu

Firmy z portfolia Trend Forward Capital zanechaly na veletrhu CES 2018 opravdu významnou stopu

Praha, 30. ledna 2018 – Společnost Trend Micro, celosvětový lídr v oblasti bezpečnostních řešení,

šest měsíců po založení Trend Forward Capital představila první investice a plány tohoto nového sdružení, které má vyhledávat nové nadějné společnosti v oblasti technologií a kybernetické bezpečnosti. Tyto společnosti si pak chce adoptovat a pomáhat jim růst, nejen pomocí finanční podpory, ale hlavně – jakožto zkušený lídr na trhu – správným nasměrováním. Tím chce napomoci chytrému, propojenému světu.

Mezi první počiny Trend Forward Capital patří podpora firmy Veem, která působí v oblasti globálních plateb (tedy plateb v libovolné zemi, v jakékoli měně) pro podnikatelské subjekty a využívá k tomu technologii blockchain, podpora firmy Muse zaměřené na nositelná zařízení, která jsou určená pro podporu péče o zdraví pomocí informací získávaných špičkovou technologií umožňující čtení myšlenek, a firmy Mojio, která patří mezi přední společnosti v oblasti telemetrie pro propojená auta.

S cílem poukázat na další slibné technologické startupy včetně těch s potenciálem opravdu rychlého růstu připravil Trend Forward Capital v rámci veletrhu Consumer Electronic Show (CES) 2018 technologickou sekci, ve které proběhly panelové diskuse a prezentace vybraných začínajících firem.

„Jsme hrdí na to, že můžeme investovat do firem řešících problémy chytrého propojeného světa a že se od nich můžeme mnohé naučit,“ řekla Eva Chen, zakladatelka a CEO společnosti Trend Micro. „Již téměř 30 let úspěšně proplouváme neustále se měnícím prostředím a je prostě skvělé, že můžeme naše zkušenosti předat mladým firmám.“

Více informací o aktivitách společnosti Trend Forward Capital na veletrhu CES 2018 je k dispozici na www.TrendForward.com/CES.

O společnosti Trend Forward Capital

Trend Forward Capital je společností zaměřenou na rizikové investice a usilující o urychlení technologického rozvoje. Díky flexibilnímu financování, konzultacím a přístupu ke globální sítí zdrojů pomáhá Trend Forward Capital začínajícím firmám překonávat problémy, rozšiřovat podnikání těchto firem a zajistit jejich dlouhodobou udržitelnost i prosperitu. Více informací naleznete na www.TrendForward.com.

O společnosti Trend Micro

Trend Micro Incorporated je celosvětový lídr v oblasti řešení internetové bezpečnosti, který pomáhá zajišťovat bezpečnou výměnu digitálních informací. Inovativní řešení značky Trend Micro poskytují koncovým uživatelům, podnikům a státním institucím vícevrstvou ochranu data center, cloudového prostředí, sítí a koncových bodů. Všechny produkty spolu bezproblémově kooperují, sdílejí informace o bezpečnostních hrozbách a poskytují komplexní ochranu s jednotným přehledem a správou a zajišťují lepší a rychlejší ochranu. S více než 6000 zaměstnanci ve více než 50 zemích světa a nejmodernější bezpečnostní infrastrukturou poskytuje společnost Trend Micro firmám bezpečí v propojeném světě. Více informací naleznete na www.trendmicro.com.

 

Reklamy