NVIDIA SHIELD TV přináší softwarová vylepšení ve verzi 6.3

Praha 2. 2. 2018 – Společnost NVIDIA nadále pracuje na vylepšení zařízení NVIDIA SHIELD TV a v nové verzi softwaru přidává další aplikace, hry a funkce.

Upgrade verze 6.3 softwaru SHIELD Experience zahrnuje také poslední bezpečnostní aktualizace, novinky v oblasti přehrávání, vylepšený výkon bezdrátového a Bluetooth připojení a aktualizaci firmwaru příslušenství pro SHIELD TV.

Mezi základní vylepšení patří:

 • Nahrávání bez reklam prostřednictvím Plex DVR
  Aplikace Plex, resp. její funkce DVR, umožnuje nahrávání TV obsahu automaticky bez reklam
 • VLC nově podporuje „Picture-in-Picture“ a 360° Videa
  VLC integrovalo možnost sledování 360° videí na televizi včetně plné podpory sférického ovládání kamery a režim „Picture-in-Picture“, díky kterému lze přehrávat video během dalšího využívání zařízení SHIELD
 • Zachraňte Mudokony ve hře Oddworld: New ‘n’ Tasty
  S upgradem byla uvedena do nabídky hra Oddworld: New ‘n’ Tasty. Úkolem hráče je vést hrdinu na záchranné misi. V nabídce Google Play za 199,99 Kč
 • Další vylepšení
  • Nejnovější měsíční aktualizace zabezpečení systému Android včetně zmírnění zranitelnosti přes bezpečnostní chybu „Spectre“
  • Podpora přehrávání formátu videí YUV 8 bit BT 220
  • Nový režim kompatibility USB pro uživatele s připojeným USB příslušenstvím/úložištěm pro zlepšení výkonu bezdrátového a Bluetooth připojení (Nastavení > Systém)
  • Aktualizace firmware dálkového ovládání (2017) zařízení SHIELD pro zlepšení citlivosti ovládání
  • Aktualizace firmware dálkového ovládání (dobíjecí), který vyřeší problémy s nabíjením. Když aktualizace selže, připojte dálkový ovladač k nabíjecímu kabelu a držte Home + Back + Voice search tlačítka než začne blikat LED dioda (cca 20 sekund)

Aktuální verze SHIELD Experience 6.3 je postupně uváděna na všechna SHIELD zařízení.

Více informací naleznete na stránkách https://shield.nvidia.cz/support/nvidia-android-tv/release-notes/1 nebo sociálních sítích společnosti NVIDIA – Facebook, Twitch či YouTube.

 

O NVIDIA

Společnost NVIDIA vytvořila v roce 1999 technologii GPU, čímž nastartovala rozvoj počítačové herní zábavy, redefinovala moderní počítačovou grafiku a přinesla revoluci do oblasti paralelních výpočtů. V nedávné době pomohly GPU jednotky strojového učení vývoji moderní umělé inteligence – nové počítačové éry – kdy je GPU přímo mozkem počítačů, robotů a samořiditelných aut, která dokáží vnímat okolní prostředí a porozumět mu.  Více informací naleznete na stránce www.nvidia.com.

 

Reklamy