Restart s Dietou tento víkend v Pragovce

Zítra, v sobotu 24. února, začíná v hale Pragovka dvoudenní akce Restart s Dietou – festival o zdravém životním stylu, o zdravém jídle, o pohybu, o odbornících, blogerech, trenérech a o všech, kteří ke zdravému životnímu stylu mají co říct. Restart s Dietou se otevře široké veřejnosti v sobotu v 10.00 a potrvá celý víkend až do neděle 17.00. Vstup je zdarma.

Restart nabídne spoustu zajímavých přednášek, workshopů, besed a ukázek různých pohybových lekcí. S jídelníčkem poradí výživový specialista Petr Havlíček. Online metody cvičení představí fitness trenér Vítek Živný. Karel Tejček promluví o reflexologii a čchi-kung. Power jógu přiblíží Václav Krejčík. Festivalem bude v sobotu provázet moderátorka Lucie Šilhánová, v neděli Hanka Kynychová.

Návštěvníci se dále mohou těšit na vybrané produkty a výrobky profesionálních prodejců i drobných farmářů. Na pódiu se objeví také kuchaři z Gourmet Academy, kteří představí novinky ze světa zdravého stravování. Nebudou chybět ani blogeři, třeba foodblogerka Dagmar Heřtová, která promluví (nejen) o bylinkách.

Pro prvních 500 zájemců bude připravena taška plná vychytávek, díky kterým bude jarní restart ještě snazší.

Součástí festivalu bude casting na účastníky projektu Hubneme do plavek 2018, během kterého budeme hledat 3 soutěžící (ženy i muže), kteří budou po dobu pěti měsíců pod odborným vedením výživového poradce Petra Havlíčka, fitness trenéra Víta Živného a redakce časopisu Dieta měnit zavedené zvyky ve zdravý životní styl.

Vše potřebné o akci s detailním programem na celý víkend najdete na www.restartsdietou.cz.

CN Invest a.s. je společnost se širokým portfoliem printových a online titulů, které sahá od ekonomického deníku E15 přes lifestylové a ženské tituly, jako jsou Maminka, Dieta, Moje psychologie, až k dětským časopisům Mateřídouška a Sluníčko. Velmi výrazně je společnost zastoupena také v segmentu nových technologií, kde provozuje mimo jiné webové stránky Živě.cz a MobilMania.cz.

 

Reklamy