Program na optimalizaci práce e-shopů zvítězil v akceleračním programu 100-day Challenge

Vítězem akceleračního programu 100-day Challenge se stal Branislav Blaškovič, se svým projektem Brani.cz, systémem pro automatizaci podnikání, synchronizaci e-shopů a optimalizaci procesů ve firmě. Do podzimního běhu akceleračního programu se přihlásilo 17 projektů, po výběru poroty jich do programu nastoupilo pouze osm.

Tým Brani.cz se specializuje na oblast e-shopů, kde jednotlivým firmám poskytuje konzultace a programy šité na míru z oblasti synchronizace produktů, služeb, skladové dostupnosti, optimalizace produktů a procesů v rámci firmy. Společnost Brani.cz byla založena v roce 2015 a již pomohla zefektivnit prodej výrobkům více jak 50 e-shopům.

„Stodenní výzva mi přinesla nečekané možnosti rozvoje a otevřela mi svět nových metod jak nastavit produkt poznat svoje zákazníky, naučil jsem se používat metodu Human Center Design, Lean Canvas a See-Think-Do-Care. Díky mým mentorům jsem se neskutečně posunul vpřed, zároveň jsem si i prožil nesčíslně moc fuckupů,” říká Branislav Blaškovič, zakladatel vítězného projektu.

Podzimního kola akceleračního programu se zúčastnilo 8 projektů, mezi které patří: Brani.cz, Utukutu, Sopran.io, Contract, Boty Miomove, CardioAnalyst a Citadelky. Vítěz získal 3měsíční členství v síti Impact Hub, dále pak další možnosti rozvoje projektu pod vedením Petra Vítka, idea-makera akceleračního programu 100-day Challenge.

„Na podzim jsme rozbíhali již sedmé kolo akcelerátoru 100-day Challenge, ve kterém chceme dát prostor pro růst jak startupům, tak i normálním začínajícím podnikatelům. Díky pečlivě nastavenému a vyzkoušenému programu, práci s mentorem a řadou expertů pomáháme jednotlivým projektům vyvarovat se slepých uliček podnikání a ukázat jim cestu k jejich úspěchu. Po týmech chceme v průběhu 100 dní vysoké nasazení, kdy musí mnohokrát validovat svůj projekt, testovat zákazníky, produkt, cenu, nastavovat procesy a budovat tým. Nechceme být pouhou podnikatelskou soutěží, chceme, aby týmy, které si akcelerátorem projdou, budovaly svůj byznys na pevných a ověřených základech a vytvářely moderní podnikatelské prostředí,” říká Petr Vítek, jeden ze zakladatelů sítě Impact Hub.

Akcelerační program 100-day Challenge je určený pro startupy a podnikatele, kteří chtějí v krátké tříměsíční době „nakopnout“ svůj projekt. Program trvá celkem 100 dní a je šit na míru všem, kteří mají odvahu svůj podnikatelský nápad či projekt posunout do reálného byznysu, zároveň ale také program může pomoci všem podnikatelům přehodnotit jejich podnikatelské projekty či záměry. V průběhu akcelerátoru mají všechny projekty k dispozici svého mentora, mohou využít konzultací s odborníky a širokou síť expertů, odborníků na jednotlivá byznysová témata. Program zastřešuje síť coworkingových center Impact Hub, které působí v Praze, Brně a Ostravě. V průběhu roku se realizují 3 běhy akceleračního programu. Nový běh programu bude otevřený v květnu, podrobnosti najdete na stránce programu.

O síti Impact Hub ČR

Hub je inspirativní pracovní prostor kombinující výhody plně vybavené kanceláře, internetové kavárny a podnikatelského inkubátoru. Využívají jej nezávislí profesionálové, zástupci firemní či neziskové sféry a široká veřejnost, která chce pravidelně získávat nové kontakty, podněty a příležitosti. Existuje proto, aby v něm vznikaly a prakticky se realizovaly inovace. Jako podporu k tomu Hub poskytuje fyzický prostor, pořádá a hostí akce a realizuje akcelerační programy. Navíc funguje jako součást mezinárodní sítě, která umožňuje škálování byznysu i šíření myšlenek napříč všemi kontinenty. Více na www.impacthub.cz