Petr Jaša novým Senior Developerem v Internet BillBoard

Společnost Internet BillBoard přijala Petra Jašu na pozici Senior Developera. V minulosti pracoval v několika firmách jako senior web developer. Zkušenosti sbíral také jako IT konzultant na volné noze. V Internet BillBoard bude mít na starosti vývoj uživatelského prostředí.

2017-08-09 15_59_30-Internet Billboard _ Správa kampaní pro vydavatele a inzerenty

„Svět online reklamy mě lákal již delší dobu. Když jsem dostal možnost pracovat v tomto oboru pro Internet BillBoard, nemohl jsem tuto příležitost nechat jen tak utéct. Již během pohovorů jsem pochopil, že zde vývoj softwaru probíhá na vysoké úrovni. Spolu s přátelským kolektivem si mě Internet BillBoard jednoznačně získal a jsem rád, že mohu být součástí jeho vývojového týmu,” komentuje Petr Jaša svůj nástup do Internet BillBoard.

Jaša vystudoval IT na Fakultě informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně. Ve svém volnu běhá a věnuje se jachtingu.

O společnosti Internet BillBoard, a.s.

Historii Internet BillBoard a.s. můžete sledovat od roku 1996, kdy stála u zrodu významných aktivit týkajících se internetové inzerce, nejprve v podobě projektu Billboard.cz, později v BB Media Projektu. Následovaly projekt BB Kontext a BB Text a rozšíření aktivit do dalších evropských zemí. Od roku 2012 je Internet BillBoard nejrychleji rostoucí společností věnující se RTB (Real Time Bidding) s pobočkami v Turecku a Polsku.

Technologie Internet BillBoardu umožní vydavatelům plně spravovat nejen reklamní plochy, ale i konkrétní kampaně. Ad Server se postará o správu kampaní objednaných klienty i koupených přes automatické inzertní tržiště, SSP zajistí efektivní využití prostoru, který umí inzerentům nabídnout programatickou cestou. iBILLBOARD RTB inzerentům zpřístupňuje reklamní plochy největších vydavatelů z celé Evropy a z jednoho místa umožňuje reklamu nakupovat, spravovat, optimalizovat i dostávat potřebné reporty. Poptávky zpracovává v reálném čase podle požadavku na umístění i cílení a postará se tak o nákup za nejvýhodnější cenu s ohledem na rozpočet i cíle.

Celkově Internet BillBoard, a.s. spravuje reklamní prostor převyšující 20 miliard impresí měsíčně a technologické řešení je používáno ve střední a východní Evropě (Slovensko, Polsko, Turecko, Maďarsko, Rumunsko, Lotyšsko, Estonsko či Litva). Společnost je významným dodavatelem služeb a nástrojů pro správu internetového reklamního prostoru a reklamních kampaní. Produkty jsou určeny pro majitele malých i velkých webových stránek, agentury i mediální domy.

 

Reklamy