Společnost Loewe inovovala řadu televizorů bild 3

Loewe, německý výrobce luxusních televizorů s nezaměnitelným designem, inovoval modelovou řadu televizorů bild 3. Vybrané stávající LED televizory jsou nyní dodávány s větší úhlopříčkou při zachování ceny a nabídka této řady v provedení LED je rozšířena navíc o variantu s integrovaným pevným diskem s přidanou hodnotou. Zůstává možnost volby dvou barevných provedení a několika typů podstavců na stůl nebo podlahu dle výběru zákazníka.

Praha, 16. března 2018 – Společnost BaSys CS, výhradní distributor televizorů Loewe pro ČR, oznamuje aktualizovanou řadu přístrojů bild 3 v novém designu. LED televizor bild 3 s úhlopříčkou 40″ nahrazuje přístroj s 43″ obrazovkou a varianta 48″ byla při zachování ceny aktualizována na 49″. Dominantní vlastnost designové a instalační variability, kterou je značka Loewe dlouhodobě proslulá, zůstává zachována. Ve vybraných modelech řady Loewe bild 3 označených jako dr+ se zároveň poprvé objevuje integrovaný pevný disk Loewe a duálními televizní tunery, což zpřístupňuje celou řadu příjemných uživatelských možností.

Uživatel se může například dívat na živý přenos fotbalového zápasu a současně nahrávat thriller vysílaný na jiném programu. Nebo zastavit živé vysílání během toho, kdy si půjde připravit kávu a po návratu pokračovat ve sledování tam, kde skončil. Pokud je večer unavený a chce se přesunout k odpočinku do ložnice, může zastavit přehrávání televizního vysílání nebo filmu přehrávaného z libovolného zdroje na televizoru v obývacím pokoji a zbylou část přenést do druhého televizoru Loewe v ložnici. S využitím nové aplikace Loewe app určené pro smartphony a tablety může také sledovat nekódované programy v mobilním zařízení během toho, kdy na televizoru běží jiný kanál, nebo spustit vzdáleně nahrávání na integrovaný disk i v případě, kdy není doma. Integrovaný pevný disk je k dispozici ve vybraných variantách 43″ a 49″ úhlopříček.

Televizory Loewe bild 3 jsou nyní dostupné ve třech úhlopříčkách – 43″ a 49″ v provedení LED a 55″ s displejem OLED. Každou z nich lze objednat ve dvou barvách – light gray a graphite grey, LED televizory pak také v konfiguraci s pevným diskem o kapacitě 1 TB.

Kompletní řada Loewe bild 3 je k dostání prostřednictvím autorizovaných prodejců Loewe. Nové 43″ provedení je na trhu za doporučenou koncovou cenu 50 000 (60 000 Kč s pevným diskem), bild 3.49 pak za cenu 63 000 Kč, respektive 73 000 Kč a aktuálně největší varianta s OLED displejem přijde na 84 000 Kč.

O společnosti Loewe:

Společnost Loewe společně s dalšími německými výrobci dodala v roce 1939 na trh první televizní přijímač určený pro domácnosti.  Zakládá si na tom, že vývoj, výroba i celé zázemí společnosti je v Německu, konkrétně v německém městě Kronach. Základní myšlenkou vývoje po technologické stránce jsou špičkové užitné vlastnosti, dlouhá životnost a nízká spotřeba zařízení. Nadčasový design, modulární technologie, použití kvalitních materiálů, precizní zpracování a pravidelné aktualizace softwaru – to vše jsou základní pilíře všech vyráběných výrobků Loewe.

O společnosti BaSys:

Společnost BaSys je předním distributorem prémiové audio a video techniky se sídlem ve Švýcarsku a s distribučními společnostmi v několika zemích Evropy. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, zastupuje světové značky, jako Pioneer, Bose, Loewe, Elac, Marantz, beyerdynamic, Neutrik, Bugera, Behringer, Monster, TC electronics, Midas, KlarkTeknik, Turbosound, Cordial, Rean.