Free to play střílečka Shadowgun Legends od Madfinger Games přichází na NVIDIA SHIELD

Praha 22. 3. 2018 – Dnešním dnem se na NVIDIA SHIELD TV dostává žánr MMOFPS, tedy tzv. masově hrané online střílečky z prvního pohledu, reprezentovaný hrou Shadowgun Legends od vývojářů z Madfinger Games.

Hra nabízí strhující singleplayerovou kampaň a zároveň několik multiplayerových módů, od kooperativních misí po řadu kompetitivních režimů v několika arénách. Free to play střílečka přináší na velkou obrazovku skrze SHIELD nevídanou vizuální kvalitu a precizně zpracované ovládání. Inovativní socializační systém, unikátní systém slávy ve hře a revoluční systém tvorby postavy a její individuální úpravy pomocí 50 jedinečných dovedností a stovek zbraní a brnění jsou jen třešničkou na dortu vynikající hratelnosti a nekončícího dobrodružství v tomto AAA titulu.

„SHIELD TV umožnuje hru dostat na její maximální výkonnostní hranici. Každý den nám pomáhá nacházet způsoby k vylepšení hry, optimalizovat její výkon a doručit hráčům nejlepší možný herní zážitek,“ říká Vojtěch Jatel, hlavní programátor Madfinger Games.

Launch trailer – https://youtu.be/oYV8zVK5Ipk

Další podklady včetně screenshotů ze hry, videí a základního přehledu hry jsou k dispozici ZDE.

Hra je dostupná na NVIDIA SHIELD TV v obchodu Google Play

Staň se Legendou!

O MADFINGER Games

MADFINGER Games je přední světový hráč a dominantní síla na trhu multimediálních technologií. Studio bylo založeno roku 2009 a jeho aplikace se rychle dostaly na přední příčky prodejů a dosáhly první pozice v těchto tabulkách ve více než 100 zemích. Hry od MADFINGER Games byly staženy více než 190milionkrát. A to vše díky typickému ohromujícímu grafickému zpracování a vynikajícímu hernímu zážitku, který studiu přinesl také řadu prestižních ocenění.

 

Reklamy