Klub spáčů Lékárny.cz slibuje během deseti měsíců konec problémů se spánkem

(Praha 1. 4. 2018) – Právě dnes ohlásila Lékárna.cz spuštění další z řady doprovodných služeb, které přinášejí lidem zdravý životní styl a řeší jejich zdravotní obtíže. Novinkou je kúra určená lidem s problémy spaní.

Klub spáčů slibuje, že nevyspalost vyřeší do deseti měsíců aplikací speciálně vyvinuté sady šumů. Lékárna.cz je produkuje ve svých skladech v Chrudimi, přičemž podle vědců ze spánkové laboratoře, kteří novinku testovali, nabízí nejvyšší kvalitu ve srovnání s ostatními českými e-shopy.

Pacient trpící nevyspalostí po přihlášení do Klubu spáčů obdrží první plechovku se základním Bílým šumem. Součástí balení jsou i tři poukazy na čtení příbalového letáku, tři poukázky na čtení pohádky po telefonu, seznam všech 217 141 ovcí, které jsou podle údajú ČSÚ v Česku k dispozici pro počítání před usnutím, a balení bylinného čaje pro relaxaci a spánek s mučenkou.

Lékárna.cz se zapojila do celoevropské iniciativy podporující vyspalost, první tři měsíce kúry proto nabízí zcela zdarma.

Podrobnosti o novince najdete na webu Lékárny.cz: https://www.lekarna.cz/novinka/klub-spacu-vsechny-barvy-sumu-az-domu.

::

Lékárna.cz s třetinovým podílem na trhu je lídrem v oblasti prodeje lékárenského sortimentu na internetu. Vznikla v roce 1999 jako informační portál o lécích, v roce 2003 se stala první českou online lékárnou. Od roku 2006 provozuje na Slovensku sesterský e-shop MojaLekáreň.sk, který přináší zhruba pětinu tržeb. V roce 2017 dosáhla obratu 498 milionů korun a zaměstnávala 70 lidí. Lékárna.cz je součástí obchodní skupiny Pears Health Cyber.