Televizory Samsung jsou připraveny na digitální vysílání DVB-T2

S modely televizorů Samsung mají jejich majitelé jistotu, že si své oblíbené programy užijí bez starostí a beze změny.  

Praha, 25. dubna 2018 – Společnost Samsung získala certifikaci DVB-T2 na všechny nové UHD televizory 2018. Ale ani majitelé starších modelů se nemusí obávat přechodu na novou generaci digitálního vysílání DVB-T2 (H.265). Samsung se na nové vysílání chystá již od roku 2015, kdy České radiokomunikace přechod na nový vysílací standard oznámily. Proto jsou i starší modely televizorů Samsung na DVB-T2 naprosto připravené.

V novém standardu pozemního digitálního vysílání začala vysílat i Česká televize, jejíž kanály Sport, Déčko a art jsou nyní dostupné i v rámci DVB-T2. Sportovní fanoušci s certifikovanými televizory Samsung se tak nemusí obávat, že by přechod na nový typ vysílání nějak narušil sledování blížícího se mistrovství světa v hokeji i fotbale.

Televizory Samsung jsou připraveny na příchod DVB-T2 již od roku 2015. Konkrétně se jedná o všechny smart TV modelového roku 2015 i 2016 a o veškeré televizory modelového roku 2017 a 2018.  

Více informací o televizorech Samsung a o přechodu na digitální vysílání DVB-T2 naleznete na www.samsung.cz, https://www.cra.cz/dvb-t2-digitalni-tv-vysilani-budoucnosti, http://www.dvbt2overeno.cz/#certifikace a http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/press/tiskove-zpravy/?id=8368&strana-2=1&category=2.

O společnosti Samsung Electronics Co., Ltd.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Nejnovější informace najdete v Samsung Newsroom na adrese http://news.samsung.com.

Reklamy