NVIDIA odhaluje nové záběry ze hry Battlefield V

Praha 9. 6. 2018 – Společnost NVIDIA odhaluje nové herní záběry ze hry Battlefield V na počítači.

Platforma GeForce GTX byla zvolena za počítačovou platformu pro Battlefield V a NVIDIA spolupracuje s DICE na vytvoření maximálního herního zážitku. Podívejte se na nové video, které ukazuje záběry ze hry Battlefield V běžící na grafické kartě GeForce GTX 1080 Ti.

NVIDIA prezentuje své video zde – https://youtu.be/ntHoiPAOVe0

Video je součástí novinek z EA Play, kde mají fanoušci šanci vyzkoušet si nejnovější tituly z dílny EA na počítačích s grafickými kartami GeForce GTX.

Inženýři NVIDIA spolupracují s vývojáři hry Battlefield V ve společnosti DICE, aby přinesli do hry ty nejlepší možné technologie prostřednictvím herní platformy GeForce GTX. Skrze aplikaci GeForce Experience se hráči dočkají aktuálních ovladačů Game Ready a optimálního herního nastavení. V návaznosti na tyto aspekty pokračuje usilovná práce vývojářů na integraci dalších špičkových technologií a optimalizaci výkonu, která v důsledku přinese maximální herní zážitek.

Battlefield je jedna z nejpopulárnějších FPS s celkovým počtem 54 milionu hráčů na PC i konzolích. Battlefield V se vrací do období 2. světové války a jeho datum vydání je stanoveno na 19. října 2018.

Další podklady jsou k dispozici na
www.nvidia-press.com

Odkaz na NVIDIA Battlefield V Gameplay video
https://youtu.be/ntHoiPAOVe0

Více informací o EA Play
https://www.ea.com/eaplay2018

Reklamy