Gamepad Genesis PV65 pro PC i PS3

Univerzální bezdrátový gamepad pro hraní bez omezení

11. 6. 2018 –  V aktuální nabídce značky Genesis najdete sedm gamepadů. Mezi novinkami se nyní objevil bezdrátový a všestranný PV65, který je kompatibilní s platformou PC i PS3. Předností je vysoká kvalita za příznivou cena. Pohodlné hraní je zajištěno pogumovaným povrchem a sadou ergonomicky rozložených ovladačů. Efekt při hraní her je zesílen vibrací celého gamepadu.

Dva režimy

Gamepad PV65 umožňuje plynulé přepínání mezi režimy X-Input a D-Input. Tato funkce zajišťuje bezproblémové hrání her na herní konzoli nebo PC. Hráči tak nejsou omezování limity jednotlivých rozhraní a rozdílných konfigurací.

Vibrace

Gamepad je vybaven funkcí vibrace, která zvyšuje emoce při hraní her. Hraní je tak mnohem realističtější, intenzivnější a zábavnější.

Pevný úchop

PV65 má pogumovaný povrch pro zajištění pevného a spolehlivého držení v jakýchkoli podmínkách a při hraní dynamických a náročných her. Větší pohodlí při hraní zajišťuje i bezdrátové připojení. Dosah je až deset metrů.

Plně pod kontrolou

Gamepad PV65 je vybaven dvanácti tlačítky a dvěma analogovými joysticky.  Design gamepadu je podpořen originálními symboly pro jednotlivá tlačítka.


Dostupnost a cena
Gamepad Genesis PV65 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců za doporučenou koncovou cenu 549 Kč včetně DPH.

Specifikace

  • analogové triggery a joysticky
  • Vibrace
  • Počet tlačítek: 12
  • Analogové joysticky: 2
  • Komunikace: Bezdratová 2.4GHz
  • Operační režimy: X-input/D-input

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/pv65-gamepad-2/

https://www.facebook.com/GenesisGamingZone

—————————————————————

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.

Reklamy