Komunikaci Netboxu bude nově spravovat Ogilvy

Poskytovatel internetového připojení a provozovatel televize Kuki si vybral pro řízení své PR komunikace brněnskou pobočku Ogilvy.

Brno 14. 6. 2018 – Netbox se rozhodl spustit letní PR kampaň, která bude cílit na nové i stávající zákazníky. Ke spolupráci si přizval agenturu Ogilvy. „Naším cílem je vytvořit kampaň, jejímž prostřednictvím poděkujeme stávajícím zákazníkům a staneme se pro ně ideálním partnerem i pro další roky. S Ogilvy se nám podařilo najít kreativní řešení, ze kterého, jak doufám, budou stejně nadšení i zákazníci samotní, ať už noví či současní,“ komentuje rodící se spolupráci marketingový ředitel společnosti Netbox Lukáš Pazourek.  

Značka Netbox letos slaví 20 let. Agentura tak rozšíří svoje portfolio o klienta, který není na poli poskytovatelů internetu žádným nováčkem, ale stále si drží rodinný přístup ke svým zákazníků. Jedinečnost zákaznického servisu vyzdvihuje i managing director Ogilvy Roman Valla. „Koncept komunikace zaměřené převážně na stávající zákazníky, je pro nás jedinečnou výzvou. Vážíme si firem, pro které je zákazník stále ještě na prvním místě.“

Komunikaci bude mít na starosti tým ve složení Marek Turoň, Květa Felklová a strategic director Tomáš Kadlec. Roman Valla doplňuje: „Chystáme se vydat opomínaným směrem vzdělávání v internetové bezpečnosti a dát tak klasickému PR nový rozměr.“  

O společnosti Netbox

Značka Netbox vznikla v roce 1998 jako dodavatel výpočetní a kancelářské techniky. Postupně vstoupila na trh poskytovatelů internetu, mobilních a televizních služeb. V současné době nabízí Netbox kvalitní připojení k vysokorychlostnímu internetu a digitální TV vysílání prostřednictvím televizní služby Kuki. Celou svoji komunikační síť Netbox neustále modernizuje. V Brně dochází momentálně k rozšíření nabídky rychlostí až na 600 Mb/s.

Od počátku své existence nehledá Netbox vzor ve velkých korporacích a nadnárodních firmách, ale v malých efektivních týmech, které jsou zapáleni pro svoji věc a dělají to nejlépe, jak umí. I proto zůstává Netbox ryze českou firmou, která si dává záležet především na jedinečném osobním přístupu ke stávajícím i potenciálním zákazníkům. Hlavní zážitkové zákaznické centrum Netbox stojí v srdci Brna na Náměstí Svobody 18. Další informace naleznete na webových stránkách www.netbox.cz.