Vzdělávací společnost Top Vision vydává katalog pro podzim 2018. Jsou v něm i rozhovory s konzultanty Janou Megelovou, Alexandrou Garcíou Gjurić či Petrou Zárubovou

Praha, 20. června 2018 – „Váš rozvoj je pro nás důležitý,” stojí v titulu nového katalogu společnosti Top Vision, která se zaměřuje na firemní vzdělávání. A na šedesáti šesti stranách kromě přehledu vypsaných kurzů nabízí ucelený pohled na témata jako future skills či specifika onboardingu v oblasti IT a mnoho dalších cenných rad.

„Investice do rozvoje lidí společně s investicemi do core businessu by měly být v prioritách společností velmi vysoko. Velké disruptivní změny v různých oblastech podnikání nás nutí se neustále dívat kolem sebe a učit se novým dovednostem, abychom byli schopni s nimi držet krok,” říká v editorialu katalogu Vladimír Schmalz, jednatel největší soukromé české vzdělávací společnosti EDUA Group, pod níž Top Vision patří. Na dalších stránkách jsou pak kurzy se zaměřením na firemní vzdělávání, které společnost Top Vision nabízí, členěny do dvou hlavní kategorií, jimiž jsou hard skills a soft skills. Ty jsou děleny podle jednotlivých oblastí jako jsou HR/Interní komunikace, Právo/Legislativa, Obchod/Prodej/Nákup či Osobnostní rozvoj. A kromě  už osvědčených kurzů lze v podzimní nabídce Top Vision najít hned třicet novinek.

Katalog je však zamýšlen i jako pomocník a zajímavé čtení pro odborníky z vedení společností či oblasti lidských zdrojů. Prostor v něm proto dostalo hned pět významných osobností z oblasti HR konzultantů, které se zde v krátkých rozhovorech dělí o své cenné zkušenosti. Jsou jimi koučka a lektorka manažerských dovedností Petra Zárubová, konzultantka která řídila změny v rámci mezinárodních programů v pojišťovně NN a radila též České spořitelně, Raiffeisen Bank Rumunsko, Fincentru, nebo Home Credit Vietnam Alexandra García Gjurić, lektorka a koučka Alena Jáchimová, kouč v oblasti lidských zdrojů Marek Velas a HR konzultantka Jana Megelová. Dozvíte se od nich například jak při onboardingu v IT zohledňovat specifika a vzácnost lidí v této oblasti, jak úspěšně řídit projekt s pomocí change managementu, proč si manažeři často u svých zaměstnanců pletou výkon s potenciálem či jaké jsou aktuální trendy ve firemním vzdělávání.

Katalog byl v úterý 19. června tištěné podobně v počtu 2500 kusů rozeslán vybraným klientům poštou. Uveřejněn však je i na webových stránkách společnosti Top Vision, kde je možné jej zdarma stáhnou ve formátu PDF.

Najdete jej pod tímto odkazem: https://www.topvision.cz/katalog

Reklamy