Značka PEDRO otevřela jubilejní 10. prodejnu v Česku

Praha, 22. 6. 2018 – V pořadí již desátá prodejna pod hlavičkou legendárního usměvavého kluka v sombreru se otevřela v samotném srdci Prahy. V obchodě Pedro Světozor ve stejnojmenné pasáži ve Vodičkově ulici najdou zákazníci kompletní sortiment bonbonů oblíbeného českého výrobce, který letos slaví úctyhodných padesát let. Vedle ikonických růžových žvýkaček prodejna nabízí pestrou škálu želé cukrovinek, komprimáty, lékořicové a ovocné pendreky a pásky nebo lízátka nejrůznějších příchutí a tvarů. Samozřejmostí je také koncept Pedro Mix umožňující zákazníkům namíchat si svou vlastní kombinaci bonbonů.

Nová prodejna Pedro Světozor sídlí na atraktivní pražské adrese, jen pár kroků od Václavského náměstí, a je tak výborně dostupná Pražanům i návštěvníkům ze všech koutů republiky i ze zahraničí. Ti v její nabídce najdou ten nejširší sortiment bonbonů značky Pedro. „Zákazníci jistě přivítají, že naše nová prodejna funguje na osvědčeném principu Pedro Mix, to znamená, že si sami namixují cukrovinky podle své chuti a poté je jednoduše zváží. Vybírat mohou z více než padesáti druhů bonbonů, takže tu pravou směs dobrot pro sebe ve Světozoru najde opravdu každý,“ vysvětluje Milena Rusnoková, generální ředitelka Candy Plus Sweet Factory, a dodává, že cena bonbonů na váhu v Pedro Mixu se odvíjí od nakupovaného objemu. Čím větší hmotnost má Pedro Mix, tím lepší cenu zákazník získá. Potěšující je i fakt, že veškeré cukrovinky Pedro neobsahují palmový olej.  

Prodejna bude také každý měsíc lákat na atraktivní akce, které nabídnou cenově zvýhodněné vybrané druhy sladkostí. „Rodiče také určitě ocení speciální dárkové kornouty plné dobrot, kterými potěší své ratolesti a dost možná úplně celou rodinu,“ doplňuje Milena Rusnoková. Zákazníci v prodejně Světozor najdou i čerstvou novinku značky Pedro – šťavnaté Medvídky s přírodními aromaty a barvivy.

Značkový obchod Pedro v pasáži Světozor láká také svým veselým pestrobarevným interiérem. Výloha se známým logem usměvavého kluka Pedra v širokém sombreru s typickým červeným pozadím bezpečně nasměruje všechny zákazníky do opravdového bonbónového ráje, ve kterém si nákup dobrot užijí dospělí i děti.

www.mojepedro.cz

Reklamy