Panasonic jako první nabízí chytrou záruku na baterie pro odolná zařízení

Služba chytrá správa baterií zařízení Panasonic Toughbook zahrnuje nepřetržitou analýzu stavu baterie společností Panasonic a automatické zajištění včasné výměny v případě snížení kapacity nabíjení pod určitou úroveň. Záruka organizacím s velkými počty mobilních zařízení Panasonic zjednoduší proces výměny baterií, sníží náklady a odstávky spojené s výměnou.

Společnost Panasonic jako první společnost v oboru oznámila službu chytrá záruka na baterie pro své odolné notebooky, tablety a handheldová zařízení Toughbook. Chytrá záruka podnikům pomůže udržovat produktivitu terénních zaměstnanců.

Tříletá chytrá záruka na baterie zahrnuje analýzu, která nepřetržitě sleduje stav baterie a upozorní správce e-mailem, pokud se stav baterie dostane na úroveň, na které je nutná její výměna. Správce dostane oranžové výstražné upozornění, když se baterie dostane na určité procento své původní kapacity nabíjení, takže má pak dostatek času na naplánování výměny baterie. Další červené e-mailové upozornění je odesláno, jakmile baterie vyžaduje výměnu, což také spustí u společnosti Panasonic požadavek na dodání nové baterie.

Jon Tucker, generální ředitel pro řešení Panasonic Computer Product Solutions, uvedl: „Tato chytrá záruka založená na inovacích společnosti Panasonic poskytuje nejen klid, ale i reálný podnikový přínos. Za cenu zhruba poloviny baterie typického odolného zařízení mají držitelé záruky k dispozici tři roky specializovaný software, který automaticky sleduje stav baterií a upozorní na nutnost výměny.“

Zákazníci, kteří si objednají chytrou záruku baterií, mohou nainstalovat Smart Service Lite, analytický software společnosti Panasonic, který využívá platformu Elemez od B2M Solutions a v reálném čase provádí analýzu na každém zařízení. Software sleduje stav baterií a upozorní, pokud se jejich výkon sníží pod optimální úroveň. Zákazníci také obdrží 60denní zkušební verzi úplného analytického balíčku Toughbook Smart Service, který je určen k záznamu, analýze, ukládání a hlášení stavu a chování veškerého mobilního vybavení. Toto cloudové řešení SaaS (software jako služba) dává správcům přístup k širokému spektru informací o mobilních zařízeních v reálném čase, aby mohla fungovat lépe a déle, a to včetně informací o narušení, využití aplikací, výkonu sítě a síle signálu.

Gary Lee, obchodní ředitel B2M Solutions, řekl: „Naše práce s firemními zákazníky po celém světě nás naučila, že správně fungující baterie je jedním z nejdůležitějších priorit terénních pracovníků. Těší nás, že si Panasonic pro tuto kritickou oblast podnikání vybral právě společnost B2M, aby mu poskytovala analýzy, visibilitu a správu životního cyklu baterií v reálném čase.“

Tříletou chytrou záruku na baterie Panasonic Toughbook je možné zakoupit za 58 € bez DPH za každé zařízení. Standardní 6měsíční záruka na baterie je v tom případě rozšířena na tři roky u všech zařízení Panasonic Toughbook.

O skupině Panasonic System Communications Company Europe (PSCEU)

PSCEU je evropskou pobočkou Panasonic System Communications Company, globální B2B divize společnosti Panasonic. Cílem PSCEU je ulehčit práci profesionálům a pomáhat firmám zvyšovat jejich efektivitu a výkonnost. Pomáhá společnostem získávat, zpracovávat a přenášet všechny druhy informací, jako jsou hlasová, textová a obrazová data. S přibližně 350 zaměstnanci, se zkušenými experty, se schopnostmi řízení globálních projektů a s rozsáhlou evropskou partnerskou sítí nabízí PSCEU bezkonkurenční výhody na daném trhu.

Společnost PSCEU se zabývá šesti kategoriemi produktů:

Broadcast & ProAV nabízí v oblastech dálkově ovládané kamery, přepínačů, studiové kamery a ENG P2 vysoce kvalitní produkty a řešení pro zajištění hladkého provozu a vynikající poměr cena-výkon pro koncové uživatele. Řada profesionálních digitálních videokamer VariCam zvládá nahrávání ve 4K a HDR (High Dynamic Range). Díky tomu jsou ideálním řešením pro kino, televizi, dokumenty a živou produkci.

  • Communication solutions nabízí nejlepší komunikační řešení včetně profesionálních skenerů, telefonických systémů a terminálových zařízení SIP.
  • Computer Product Solutions pomáhá mobilním pracovníkům zvýšit produktivitu se svou řadou plně odolných notebooků Toughbook, firemních tabletů Toughpad a elektronických prodejních systémů (EPOS). Panasonic Toughbook byl v roce 2016 evropským lídrem trhu odolných notebooků s tržním podílem 67 % a Panasonic Toughpad na trhu odolných tabletů s podílem 56 % (VDC Research, březen 2017).
  • Industrial Medical Vision poskytuje aplikace v různých segmentech, například zdravotnictví, biologických vědách, ProAV nebo průmyslu. Produktové portfolio zahrnuje ucelená a OEM řešení mikrokamer. Koncoví uživatelé, systémoví integrátoři nebo distributoři si mohou vybrat ze široké škály řešení ucelených produktů a komponentů zobrazovací technologie.
  • Security Solutions včetně kamer a rekordérů pro sledování, video interkomů a alarmů.
  • Visual System Solutions zahrnuje projektory a profesionální displeje. Panasonic nabízí nejširší řadu vizuálních produktů a s tržním podílem 37,20 % je lídrem na evropském trhu projektorů s vysokým jasem (Futuresource >5klm (FR16, duben 2015 – březen 2016, mimo 4K & digitálního kina).

O společnosti Panasonic

Panasonic Corporation je světovým lídrem ve vývoji a výrobě elektronických produktů a řešení pro zákazníky v oblasti spotřební elektroniky, technologií pro domácnost, automobilového průmyslu a B2B. V roce 2018 společnost oslaví 100 let od svého založení, nyní provozuje 495 dceřiných společností a 91 přidružených společností po celém světě a generuje konsolidované čisté tržby ve výši 61,711 miliardy EUR za rok končící 31. března 2017. Se snahou vytvářet nové hodnoty prostřednictvím inovací napříč všemi divizemi, chce společnost vytvořit lepší život a lepší svět pro své zákazníky. Další informace o společnosti Panasonic najdete na adrese: http://www.panasonic.com/global  

 

Reklamy