Skláři pomohli zachránit venkovský altán v dětském domově

Nové Sedlo, 31. července 2018 – Dvanáct zaměstnanců společnosti O-I odložilo sklářské náčiní a vyrazilo na pomoc do Krajského dětského domova v Karlových Varech. V rámci třetího ročníku projektu „Pomáháme dětem“ se zaměstnanci pustili do renovace velkého venkovního altánu v dětském domově, který skýtá útočiště pro děti a jejich hravé odpoledne v případě nepříznivého počasí. Skláři si s sebou přivezli vše potřebné na opravu opotřebovaného altánu, od nářadí až po barvy. „Ve firmě jsme navíc zorganizovali finanční sbírku pro děti z domova. Za vybrané peníze jsme spolu s paní ředitelkou Erikou Pavlovou nakoupili potřebné vybavení jako jednorázové pleny pro nejmenší a další dětské hygienické potřeby,“ říká Jitka Bryndačová, specialistka kvality.

Speciální poděkování patří panu Miloši Motejlovi za zajištění přepravy dvanácti dobrovolníků, vedoucímu karlovarské redakce Českého rozhlasu Radimovi Jehlíkovi za poskytnutí bezplatného parkovacího místa po celou dobu konání akce a panu Martinovi Bašekovi ze společnosti BOHEMILK a.s., který věnoval dětskému domovu sponzorský dar v podobě mléčných výrobků pro děti.

O společnosti O-I

Společnost Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI), největší výrobce skleněných obalů na světě, utváří značky zákazníků, které jsou založeny na odborných technických znalostech, a které vynikají řemeslným zpracováním. Společnost měla v roce 2017 tržby ve výši 6,9 miliardy amerických dolarů a zaměstnává více než 26 500 lidí v 78 závodech ve 23 zemích po celém světě. Celosvětové ústředí je ve městě Perrysburg v americkém Ohiu. O-I vyrábí skleněné obaly ekologicky a s ohledem na udržitelný rozvoj.

Reklamy
Označeno tagem