Gamescom 2018: Zalman představil nové produkty

25. 8. 2018 (Zalman Tech Co., Ltd.) – Na veletrhu Gamescom 2018 představila značka Zalman více než desítku nových produktů. Novinky budou na český trh uváděny postupně od září 2018.

Mezi novinkami značky Zalman zaujaly nadšené hráče počítačových her  především nové počítačové skříně s originálním LED podsvícením, nové typy chlazení a také zbrusu nové designové herní myši. Mezi novými produkty nechyběly ani chladicí podložky pod notebooky.

Nové počítačové skříně řady K formátu ATX Mid se vyznačují moderním designem s netradičním LED podsvícením, skříně řady S jsou naopak maximálně strohé a používají efektní kartáčovanou ocel. Nabídku nových skříní uzavírají modely H4, X3 a Z7 Neo. Nové myši Zalman se vyznačují příznivým poměrem cena výkon, zatímco nová CPU chlazení garantují velký chladicí výkon.

Nové produkty ZALMAN jsou již zařazeny do výroby a na český trh budou postupně uváděny od září 2018.

—————————————————————

Společnost Zalman Tech Co., Ltd. Byla založena v roce 1999 a zavedla do světa počítačů koncept tiché výpočetní techniky “Noiseless Computing”. Bezhlučné chlazení počítačů bylo stále více vyžadováno a přispělo k rychlému růstu značky ZALMAN, která poskytovala trhu ultratichá chlazení stolních počítačů. Zalman si následně upevnil své postavení na trhu investicemi do výzkumu a vývoje, vysokou kvalitou výroby, globálním marketingem a kvalitní zákaznickou podporou.

Aktivity značky Zalman zasahují do inovativních řešení, jako jsou 2D/3D konverzní LED monitory, napájecí zdroje s chlazením, chlazení pro notebooky, sluchátka Surround Sound & Dual Stereo nebo herní rozhraní FPS GUN. To vše potvrzuje slib společnosti Zalman poskytovat “Cool Innovations“, inovace, které jsou opravdu cool.

 

Reklamy