Pavla Hobíková novou posilou PR TMCZ

Do týmu firemní komunikace společnosti T-Mobile nově nastupuje Pavla Hobíková. Od 1. září střídá Tomáše Leixnera, který ze společnosti odešel koncem srpna.

Do T-Mobile přichází Pavla Hobíková od předního maloobchodního řetězce v Česku, společnosti Globus ČR, kde šest let zastávala pozici vedoucí korporátní komunikace a zároveň působila jako tisková mluvčí. Starala se také o vedení CSR aktivit společnosti.

Pavla bude mít na starosti především komunikaci B2C témat a vybraná korporátní témata.   

„T-Mobile je jedničkou na trhu v jednom z nejrychleji se rozvíjejících odvětví. Ve svých řešeních a komunikaci je výjimečný. Včas reaguje na změny a jde svou vlastní cestou,“ řekla Pavla Hobíková a dodala: „Velmi se těším se na práci v novém týmu ve společnosti, která nezavádí pouze nové produkty, ale nastavuje také trendy, které ovlivňují životní styl lidí a přináší jim radost.“

Je absolventkou Fakulty sociálních věd UK a Pedagogické fakulty UK v Praze. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se ráda věnuje sportu, zejména kolu a potápění, a také cestování. Baví ji objevovat nové restaurace všeho druhu a zkoušet zajímavá bílá vína. (Jejím posledním objevem je Langhe Arneis z vinařství Cordero di  Montezemolo.)

O společnosti

Společnost T-Mobile Czech Republic, člen mezinárodní telekomunikační skupiny Deutsche Telekom, je s 6,2 milionu mobilních zákazníků jedničkou na českém trhu. T-Mobile je integrovaným operátorem a kromě telekomunikačních služeb nabízí i komplexní ICT řešení či partnerská řešení nejen pro firmy, ale i instituce a individuální zákazníky. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby ve vysokorychlostní síti a špičkové inovace v oblasti technologií. To prokázalo i srovnávací měření kvality sítí P3 communications v říjnu 2017, v němž T-Mobile zvítězil a získal ocenění Best-in-Test.

T-Mobile Czech Republic, zakládající člen národní sítě UN Global Compact v České republice, klade důraz na odpovědný přístup k okolí a ke společnosti. Drží se férových pravidel podnikání, pomáhá na svět prospěšným aplikacím a službám, podporuje neziskové organizace, drobné podnikatele i jednotlivce a pomáhá při mimořádných událostech. Zaměstnanci společnosti působí jako dobrovolníci na řadě míst celé republiky. 

Více informací o společnosti najdete na www.t-mobile.czwww.t-press.cz (portál pro novináře), www.t-mobile.cz/pomahame (informace o společenské odpovědnosti) a www.rozjezdy.cz (T-Mobile Rozjezdy – program podpory drobných podnikatelů.