IdeaSense součástí konference TechoCon

Společnost IdeaSense, která buduje startupy a klientům pomáhá inovovat produkty, služby a business modely prostřednictvím své metody Inovačních farem, se zúčastní v pořadí již druhého ročníku konference TechoCon, celodenního interaktivního semináře na téma technologických inovací a života v kanceláři s nimi i bez nich.

2018-02-21 17_34_56-IdeaSense - inovace a design thinking

Tématem letošní konference je Coworking, program je rozdělen do několika samostatných přednášek a panelových diskuzí. V rámci dopolední diskuze vystoupí CEO IdeaSense Rudolf Čihák a spolu s dalšími hosty se bude věnovat tematice Psychologie práce v kancelářích současnosti. Odpolední program přinese mimo jiné mikroworkshop Thought Leadera společnosti Jiřího Deváta, který účastníky provede tématem Firemní kultura v rukou designérů.

V samostatném stánku IdeaSense budou mít poté účastníci možnost projít si celou customer journey svých zaměstnanců s jejich zákazníky v rámci pracovního prostředí a firemní kultury. Důraz bude kladen na ožehavá témata, se kterými se účastníci mohou snadno identifikovat, jelikož se s nimi setkali ve své praxi.

Akce se koná ve čtvrtek 13. září od 9 hodin v prostorách TECHO Showroomu v Hostivaři. Panelová diskuze s Rudolfem Čihákem startuje v 11:30.

Následující den se uskuteční také samostatná konference určená pouze TechoCon group. I v jejím rámci vystoupí Jiří Devát.

Reklamy