Revoluční Genesis Thor 200 spojuje to nejlepší z mechanické i membránové klávesnice

18. 09. 2018 Genesis Thor 200 je hybridní klávesnice, která přináší to nejlepší z obou typů klávesnic. Mechanické i membránové.

Mnoho herních nadšenců se nemůže při výběru klávesnice rozhodnout, který typ je lepší: mechanická, nebo membránová? Genesis přichází s revoluční klávesnicí Thor 200 RGB, která toto dilema pomůže vyřešit, protože v sobě skrývá hybridní technologii, která je kombinací těch nejlepších vlastností mechanické a membránové klávesnice. Tichý provoz s bleskurychlou odezvou, odolnost, vestavěný USB a Audio rozbočovač a jiná nadstandardní řešení, která usnadňují používání, jakož i efektní RGB podsvícení s možností nastavení jednoho z devíti režimů dělá klávesnici Thor 200 RGB nepřekonatelnou nejen během hraní her, ale i při běžném používání.

Hybridní mechanické spínače
Klávesnice je vybavena hybridními mechanickými spínači, které jsou kombinací těch nejlepších vlastností mechanických a membránových klávesnic. Uživatel získává bleskurychlou odezvu 8 ms při síle stisku 60 g, což jsou hodnoty klasických mechanických klávesnic, ale při mnohem nižší hlučnosti během provozu. Hybridní spínače poskytují dobrou odolnost při náročnějším používání (až 20 milionů kliků) s charakteristickým jemným cvaknutím v aktivačním bodě, který informuje uživatele o aktivaci klávesy.

Nadstandardní vlastnosti
Model Thor 200 RGB obsahuje celou řadu nadstandardních řešení usnadňujících používání, které nejsou dostupné u běžných klávesnic. Anti-ghosting pro 19 kláves, blokování klávesy Windows, multimediální klávesy, nebo funkce záměny šipek s klávesami WASD jsou jen část z nich. Jednou z nejzajímavějších vlastností této klávesnice je vestavěný USB a Audio rozbočovač. Navíc je tento model vybaven českou a slovenskou lokalizací.

Vestavěný USB a Audi rozbočovač
V zadní části klávesnice se nachází vestavěný rozbočovač se dvěma porty USB 2.0 a audio vstupy pro mikrofon a sluchátka. Tato nadstandardní funkce umožňuje připojení myši, USB flash disku, sluchátek a jiných zařízení přímo do klávesnice, což značně usnadňuje každodenní používání, protože nejdůležitější porty budou stále k dispozici.

Efektní RGB podsvícení
Každá opravdová herní klávesnice musí být nejen efektivní, ale musí také dobře vypadat, a proto Thor 200 RGB nabízí efektní šestizónové podsvícení RGB, které nejen zvyšuje atraktivitu, ale pomáhá najít tu správnou klávesu například při hraní v noci. Uživatel si může vybrat jeden z devíti režimů podsvícení (například čtyři druhy vlnových efektů, dýchaní, jednobarevný, uživatelský, efekt reakce na dotyk a zvuk). Některé z režimů umožňují výběr z osmi přednastavených barev. Většina režimů má možnost nastavení úrovně jasu podsvícení, rychlost nebo směr efektů. V případě potřeby lze podsvícení jednoduše vypnout jedním tlačítkem.

Vysoká odolnost
Tělo klávesnice Thor 200 RGB je vyrobeno z odolných materiálů, které zajišťují pevnost konstrukce a zaručují dlouhou životnost. Kloboučky kláves jsou vyrobeny technologií „Double Injection“, což zaručuje doživotní odolnost písmen proti stírání. Při použití této technologie dodatečná písmena SK/CZ lokalizace nelze podsvítit.

Záměna šipek a kláves WASD
Někteří hráči preferují nastavení kláves, kdy klávesy WASD fungují jako šipky. Díky klávesové zkratce FN + W lze snadno a rychle zaměnit klávesy WASD na klávesy s funkcí šipky bez časově náročné změny v softwaru nebo nastavení hry.

Cena a dostupnost:

Hybridní klávesnice Genesis Thor 200 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 948 Kč.

Vlastnosti
vysoce kvalitní, odolné hybridní mechanické spínače kláves s životností do 20 miliónu kliků
Anti-ghosting pro 19 kláves

 • 6zónové RGB podsvícení z možností nastavení 9 různých režimů
  kloboučky „Double Injection“ zaručují doživotní odolnost proti stírání písmen
  12 multimediálních kláves
  vestavěný USB a AUDIO rozbočovač
  funkce záměny šipek s klávesami WASD
  vyklápěcí nožičky umožňují nastavení úhlu sklonu
  blokování klávesy Windows
 • česká a slovenská lokalizace písmen na klávesách

  Specifikace
  Mechanismus kláves: Hybridní mechanický
  Životnost kláves: do 20 milionů kliků
  Barva podsvícení kláves: 6zónové RGB
  Délka kabelu: 1,6 m
  Počet kláves: 104
  Multimediální klávesy: 12
  Délka dráhy spínače: 3,0 – 3,8 mm
  Síla potřebná k aktivaci kláves: 60 g
  Rozměry klávesnice: 448 × 155 × 42 mm
  Hmotnost klávesnice: 885 g
  Rozhraní: USB 2.0

Lokalizace: CZ/SK
Systémové požadavky: Windows XP/Vista/ 7/8/10, Android, Linux

Více na:

http://genesis-zone.com/en/product/thor-200-rgb-gaming-keyboard/

—————————————————————

Značka GENESIS, výrobce herního vybavení, byla poprvé v Evropě představena v roce 2011. Mezi produkty s touto značkou najdete počítačové myši, klávesnice, headsety a gamepady. GENESIS nabízí produkty všem hráčům, kteří hledají kvalitní výrobky za dostupné ceny. Značka klade důraz na produktový design, který je moderní, respektuje hráčský styl a je přitažlivý i pro náročné hráče počítačových her. Barevné kombinace podtrhují dynamický a profesionální charakter výrobků. Značka nezapomíná také na kvalitu. Produkty jsou vyráběny tak, aby vycházely vstříc požadavkům uživatelů. Použité materiály vysoké kvality a technologické inovace garantují, že produkty GENESIS poskytují hráčům maximální potěšení ze hry.