Odvoz s Taxify lze nově objednat přes Mapy Google

Uživatelé aplikace Taxify nyní získávají možnost zjistit přes Mapy Google odhad trvání jízdy a její ceny.

2018-05-30 17_47_35-Taxify - Jízda na jedno kliknutí

Zákazníci si musí na svém chytrém telefonu otevřít aplikaci Mapy Google. Po zadání cílové destinace kliknou na tlačítko “Trasa” a vedle známých piktogramů automobilu, veřejné dopravy, chůze nebo jízdního kola se jim zobrazí tlačítko s dalšími možnostmi přepravy. Poté se jim ukáže informace o vzdálenosti nejbližšího řidiče využívajícího aplikaci Taxify a cestující také zjistí odhad ceny jízdy. Po výběru řidiče a kliknutí na “Otevřít aplikaci” bude zákazník přesměrován do aplikace Taxify, v níž dokončí objednávku. Uživatelé, kteří doposud aplikaci Taxify nemají nainstalovanou, budou vyzváni k její instalaci.

“Díky propojení Taxify s mapami od Google získávají zákazníci možnost snadného rozhodnutí, který z nabízených způsobů přepravy ve městě je ten nejlepší. Budou si moci rychle porovnat nejen odhadované časy příjezdu, ale také ceny. Jistě ocení možnost ušetřit jak svůj čas, tak i peníze,” říká Roman Sysel, šéf Taxify pro Českou republiku a Slovensko.

Objednat si jízdu s Taxify přes Mapy Google bude možné na více než 15 trzích, na nichž Taxify aktuálně působí.

O Taxify

Taxify je aplikace propojující řidiče s cestujícími. Vznikla v Talinnu, kde má také sídlo. V současné době působí ve více než 20 zemích v Evropě, na Blízkém východě, v Africe a  Střední Americe. Po celém světě pro Taxify pracuje tým přesahující 200 lidí. Mnozí z nich dříve působili ve firmách typu Skype, TransferWise nebo Google. Nyní je nejrychleji rostoucí aplikací svého druhu v Evropě. V srpnu 2017 Taxify ohlásila uzavření strategického partnerství s platformou Didi Chuxing. Jeho cílem je zvětšení tržního podílu v Evropě a Africe. Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem Android a iOS. Zakladatelem a CEO je Markus Villig.