ZŠ a MŠ Lyčkovo náměstí v Praze 8 získala od Lidlu 54 150 korun

Základní a mateřská škola Lyčkovo náměstí v Praze 8 obdržela vítaný dárek. Díky nákupům během prvního dne otevření nové prodejny v ulici Sokolovská získala od společnosti Lidl 54 150 korun. Za tuto částku pořídí učební pomůcky a vybavení pro školní družinu.

Nákupy v nové prodejně Lidl, kterou najdou zákazníci v bytovém komplexu Karolína Plazza v pražském Karlíně, mohli zákazníci 2. července využít pro dobrou věc. Z každého nákupu nad 300 Kč uskutečněného v tento den totiž společnost Lidl věnovala 50 Kč ve prospěch místní základní a mateřské školy. Školáci a učitelský sbor se tak 18. října mohli radovat z částky 54 150 Kč. Za darované peníze škola nakoupí učební pomůcky a vybavení pro školní družinu. Darovací šek byl předán stylově v prostorách školní družiny a ve společnosti dětí, které letos nastoupily do první třídy.

„Pro nás je podpora této základní a mateřské školy především radost, protože víme, že věnované peníze najdou dobré využití. Zásluhu na této vysoké částce mají ale především obyvatelé Prahy 8, kteří na otevření prodejny dorazili v hojném počtu, a za to jim moc děkujeme,” okomentovala darovanou částku mluvčí společnosti Lidl Zuzana Holá.

O společnosti

Společnost Lidl vstoupila na český trh v červnu 2003, kdy otevřela prvních 14 prodejen. V současnosti provozuje síť 238 prodejen, které jsou zásobovány 4 logistickými centry. Filozofie prodeje společnosti Lidl je založena na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Kromě nejvyšší kvality za nejlepší cenu oceňují zákazníci prodejen Lidl také pravidelné, tematické týdny s nabídkou potravin a spotřebního zboží, které není součástí stálého sortimentu. Spotřební zboží Lidl nabízí také ve svém internetovém obchodě lidl-shop.cz. Společnost Lidl se snaží být ve všech oblastech podnikání maximálně odpovědná vůči svému okolí. V rámci společenské odpovědnosti se Lidl dlouhodobě zaměřuje na podporu dětí, pro něž realizuje různé projekty, například sbírku Srdce dětem či výstavbu Rákosníčkových hřišť. Více informací naleznete na www.lidl.cz.

Více informací naleznete na:

http://www.lidl.cz

http://www.facebook.com/lidlcesko

http://www.instagram.com/lidlcz

http://www.youtube.com/user/LIDLCeskaRepublika

 

Označeno tagem