Jakub Turner z Keboola se stává obchodním ředitelem pro Evropu, v Česku bude řídit také marketingové aktivity

Jakub Turner (26 let) nově vede v České republice marketingové aktivity společnosti Keboola, tvůrce cloudové platformy na zpracování dat, a zároveň se stává obchodním ředitelem pro celý evropský kontinent. Svůj čas tak rozděluje mezi sídlo v Praze a londýnskou pobočku. Keboola má nyní kanceláře v Praze, Vancouveru, Singapuru, Londýně a nově i v Chicagu.

Problémy, které ambiciózní firmy řeší, jsou stejné v Praze, Římě i Londýně – jak řídit firmu pomocí čísel, kde efektivně optimalizovat, jak dostat na trh novou službu co nejrychleji. V tom všem jsou zásadní data a v tom všem jim pomáhá naše Keboola,” říká nový Head of Sales pro Evropu Jakub Turner.

Turner pracoval v Keboole dva roky jako Customer Success Manager, kde získal jedinečný pohled na trh a na potřeby zákazníků. Před svým působením v Keboole strávil pět let v online marketingové agentuře Sun Marketing. Z Account Managera se v ní vypracoval až na pozici Head of Sales.

Mezi Jakubovy zájmy patří bojové sporty, fantasy literatura a hra na elektrickou kytaru.

Informace pro editory

Česká firma Keboola provozuje cloudovou platformu na zpracování dat. Všechna firemní i externí data z libovolných datových zdrojů díky ní dokáže zobrazit na jednom místě. Zároveň dává možnost s nimi pracovat v bezpečném prostředí a distribuovat je napříč firmou a odděleními či pobočkami. Kanceláře má Keboola v Praze, Vancouveru, Singapuru, Londýně a nově i v Chicagu.

 

Reklamy