Finanční skupina Starteepo posiluje na pozici obchodního ředitele

Tým finanční skupiny Starteepo nově posiluje Dušan Jilčík (39) na pozici obchodního ředitele. Do Starteepo míří z obchodníka s cennými papíry Cyrrus, kde působil více než 13 let. Zastával zde mimo jiné pozici ředitele obchodování a dohlížel tak na účty více než 2 tisíc klientů s majetkem přesahujícím 2,5 miliardy korun. Působil i v dozorčí radě platební instituce Cyrrus FX, kde se aktivně podílel na rozvoji i řízení společnosti. Dříve působil také v eBance.
Jeho hlavním úkolem ve Starteepo bude rozvoj služeb a to především směrem ke klientům společnosti z řad českých podniků a privátních investorů. Nově je také členem správní rady a investičního výboru fondu Starteepo Invest, který provozuje podfond New Age Fund zaměřený na etické investice do nové ekonomiky.

Dušan Jilčík se zároveň stává 30% společníkem a jednatelem Starteepo Wealth Management, která na přelomu letošního roku začne nabízet tzv. family office služby komplexního majetkového poradenství pro nejbonitnější českou klientelu disponující majetkem přesahujícím výši 50 milionů korun.