Hlavní třída se promění v nákupní centrum pod širým nebem

Havířov – V promenádu slev se promění v pátek 23. listopadu večer havířovská Hlavní třída. Více než tři desítky obchodů, butiků, kaváren, cukráren i restaurací nabídne v době od 19 do 22 hodin v rámci akce společnosti RESIDOMO „Živá Hlavní“ možnost výhodných nákupů a benefitů. Tento nejznámější havířovský bulvár se změní na stylové nákupní centrum pod širým nebem, kromě výhodných nabídek u vybraných prodejců ožije také hudbou, zábavou, tancem, magií aj.

„Byli bychom moc rádi, kdyby náš projekt „Živá Hlavní“ pomohl nejen aktivaci nájemců nebytových prostor RESIDOMO v centru Havířova, ale podpořil i naši dlouhodobou snahu měnit veřejný prostor tak, aby byl atraktivní pro nájemníky našich bytů i pro občany města. Havířov si již získal image »města zeleně«, v rámci Ostravské sídelní aglomerace si udržuje pověst města s nejkvalitnějším bydlením a ve srovnání s jinými lokalitami regionu i s čistým prostředím a velmi dobrým rekreačním zázemím. Určitě je to místo pro spokojený život a věřím, že projekt „Živá Hlavní“ to jen potvrdí,“ uvedl generální ředitel Residomo Jan Rafaj.

Také primátor Havířova Josef Bělica je přesvědčen o smysluplnosti projektu. „Nechceme být spokojeni pouze s tím, co se nám ve městě již podařilo, ale naší snahou je pokračovat v jeho rozvoji, posunout se zase dále a přijít s něčím novým. Akce Živá Hlavní je jednou z novinek, kterou vítáme. Chtěli bychom nejen podpořit místní podnikatele v okolí Hlavní třídy, ale také pozvat naše občany do centra za zábavou, zlepšit jejich náladu, ukázat, že v Havířově je fajn.“

Hlavní program se odehraje na Náměstí republiky, vystoupí zde mistr České republiky v moderní magii a finalista soutěže Československo má talent Ondřej Sládek, oblíbení komici ze stand-up show Na stojáka a večer uzavře svým koncertem Martin Chodúr.