CBRE pomohla najít nové kanceláře pro rozrůstající se tým společnosti MultiSport. Jejím novým sídlem budou kanceláře budoucnosti v budově Pankrác House.

Praha, 27. listopadu 2018 – Společnost CBRE, světový lídr v oblasti komerčních realitních služeb, pomohla firmě MultiSport Benefit nalézt nové kanceláře. Tvůrce populární karty MultiSport bude nově sídlit v budově Pankrác House, která patří do rodiny nejmodernějších kancelářských budov myhive.

„Díky tomu, že se jako firma neustále rozrůstáme, bylo třeba najít nové prostory, které nabídnou dostatečnou kapacitu a vyhovující pracoviště pro všechny zaměstnance. Jsme mladá dynamická firma, a právě proto jsme si vybrali moderní budovu myhive Pankrác House, která k nám skvěle pasuje,“ vysvětluje Martyna Monoszon, jednatelka společnosti MultiSport Benefit s.r.o.

Nové kanceláře MultiSportu o rozloze více než 1 200 čtverečních metrů se nachází v budově Pankrác House, v bezprostřední blízkosti stanice metra Pražského povstání. Pankrác House je součástí rodiny jedinečných kancelářských budov myhive, kanceláří budoucnosti, jež spojují komunikaci, spolupráci, optimální infrastrukturu a řadu služeb. Jejich uživatelé tak mají k dispozici nejen recepci či business networking lounge, ale také nabídku zboží a služeb každodenní potřeby – tedy vše pro úspěšné podnikání i spokojený život na jednom místě. Vedle Prahy se další budovy myhive nacházejí například ve Vídni, Varšavě, Budapešti a Bukurešti.

„Při hledání vhodných kancelářských prostor se zaměřujeme na firemní identitu a kulturu našich klientů i na dynamiku jejich růstu. Společnost MultiSport pomáhá firmám a jejich zaměstnancům dosahovat vyváženého osobního o pracovního života – z podobné filozofie vycházejí také kanceláře budoucnosti myhive, proto jsme MultiSportu doporučili prostory v Pankrác House,“ dodává Helena Hurábová, Head of Advisory & Transaction Services – Office společnosti CBRE, která pronájem zprostředkovala.

CBRE Czech Republic Facebook Linkedin, Twitter

CBRE Zasedačka roku – Facebook, Linkedin, Instagram

Art of Space: Facebook, Linkedin, Twitter, Instagram

O CBRE

CBRE Group, společnost figurující na žebříčku Fortune 500 a indexu S&P 500 se sídlem v Los Angeles, je světovou vedoucí společností v oblasti realitních služeb a investic (z hlediska výnosů za rok 2017). S přibližně 80 000 zaměstnanci poskytuje služby majitelům nemovitostí, investorům a nájemníkům prostřednictvím více než 450 poboček po celém světě. Společnost CBRE poskytuje širokou škálu integrovaných služeb, které zahrnují project management; property management; investment management; oceňování nemovitostí; pronájem nemovitostí; průzkumy trhu a strategické poradenství. S téměř 350 zaměstnanci CBRE v České republice spravuje téměř 75 objektů komerčních budov o celkové rozloze téměř 1,4 mil. m2. Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti na www.cbre.cz.

 

Označeno tagem